Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #jedzenie

Z gory przepraszam za literowki, bo ciezko pisac jak w domu 17 stopni... tak czy siak.. jak ktos chce sie zalapac na pizze badz inne zarcie dowozone przez portal ktory akceptuje platnosc online np. jak pizzaportal czy inne (payu), to zapraszam do tego wpisu. Wygrywa ten ( z posrod wpisow 3 osoby beda wybrane) ktory przedstawi dobry sposob na ocieplenie, lub poprzez cieple slowa rozgrzeje ( no gay zone.... ) .Akcja trwa do 20:20 po czym kazda z osob wybranych w ciagu 15 minut przedstawi swoj wybor itd itp co do zamowienia. Nie ma obrazka pizzy bo palce sa juz tak zimne ze nie da rady pisac.

enjoy ! Dostawa oczywiscie dzisiaj. #nofake #forrealmynigga
  • 72
  • Odpowiedz
@nienaciskajczerwonegoprzycisku: moj cv ketel jest juz odlaczony od pradu, w mieszkaniu nie jest generowanie cieplo + ciepla woda. jak wlacze to ebde mial kod : a4... tydzien temu juz byl 'szpecjalista'.. zfixowal.. za 100 euro.. tak ze za tydzien jest to samo i znowu dupa... takze jutro jest wymiana calego tego g...
  • Odpowiedz
@maxpawkas: mam gaz w kuchence, takze wode jakos zagotuje potem zmieszam, czy cos ,zeby chociaz glowe umyc or somtin.. no nie wiem.. jutro i tak do pracy nie ide bo juz powiedzialem co i jak , ze tu dramat w domu, nie ma co jesc, ze umierajo... i takie tam ;)
  • Odpowiedz
probowalem teraz resetowac cv ketel.. bla bla, i wyszlo ze zamaist A-4 mam , A-16.. czego jeszcze w zyciu nie widzialem takze dzisiaj napewno bedzie zimny prysznic ;)
  • Odpowiedz