Wpis z mikrobloga

@HT-Ron: jak się uda do końca roku to może przekroczę x1.5 i te 120kg pójdzie. Jeżeli nie, to zapewne w styczniu jak kupie nowe buty do siadów :P
@shdw: to leciutko musiało iść jak prawie 20kg w miesiąc chcesz pokonać :)

Pękła stówa ale rozumiem, że to nie wszystko na co cię stać. Powodzenia przed sylwestrem!
@Strzalka: ostatnio 100kg x10, bo robiłem trochę wyższy zakres

60 kg x 5 reps

80 kg x 5 reps

90 kg x 5 reps

100 kg x 10 reps

110 kg x 5 reps

120 kg x 1 reps

@HT-Ron: faktycznie czułem się na siłach przysiąść ze sztangą 110kg ale wiedziałem, że jeszcze mam przed sobą power cleany. Sztanga poczeka, nie ucieknie :)

Dzięki i wzajemnie! Jestem zdeterminowany żeby siadać
@Strzalka: też miałem straszny zastój na siadach, podziałało zwiększenie intensywności i częstotliwości. I o dziwo cały czas nabieram siły, a waga leci w dół bo jestem na redukcji :)
@shdw: hmm aktualnie nic nie zmieniam bo bardzo dobrze mi sie cwiczy stronglifts. Z tego co wiem to jak dolicze 3-4 deload i progresu nie bedzie to przechodze na 3x5 i od nowa. Jak bedzie znowu bieda to w ostatecznosci 3x3, a nastepnie poszukiwanie nowego planu :D u ciebie jak to wyglada jakim planem działasz?
@Strzalka: aktualnie mam straszne zamieszanie i działam planem, pójdź, dorzuć ciężaru/powtórzeń i tak w koło. Wcześniej najlepsze efekty miałem na 5/3/1 z Big But Boring jako asystujące.

Ostatnie 2 miesiące ćwiczyłem własnym planem i też efekty były bardzo zadowalające:

4 ćwiczenia:

1. Przysiad

2. Wyciskanie leżąc

3. Martwy ciąg

4. Wyciskanie nad głowę

4 kombinacje:

1. 3/5/7

2. 5/7/9

3. 7/9/11

4. 9/11/13

i co trening przerzucałem max-effort na max-volume, czyli