Wpis z mikrobloga

@histeryk_13: @histeryk_13: @Onde: @zyzy21: @Szaft: ten model jest paskudny to fakt, ale mam parę ciuchów od nich. Cena duża? To chyba w śmiecio-sieciówkach dawno nie byliście. Wolę polskiego producenta niż chińskie gówno. Jakoś wykonania koszulek i bluz, materiał, nadruk (kolory i trwałość) to coś za co trzeba zapłacić. Ale warto.
@remixs: Ja tam się nie wypowiadam o cenie, bo na ich stronę nie wchodzę i w sumie nigdy nie myślałem, żeby cokolwiek u nich kupić. Śmiecio-sieciówki też omijam szerokim łukiem, bo mają albo ciuchy w stylu "pedał ze skłotu", albo "kraciaste życie studenta". Mnie tylko uderzają po oczach zerowe, a nawet ujemne walory estetyczne tego wzoru.
@histeryk_13: no ta jest #!$%@? ale pare innych maja fajnych ceny no ok70zl czyli takie jak tzw matkowych adidas nike itd ale jakosc majo bardzo dobra wykonania i materialu ja jak sepiszcze zawsze czekam bo co pare tygodni wala rabaty 15% 20% czy 25% (wtedy dwie koszulki kupilem :D )
@histeryk_13: Muszę się zgodzić z twoją opinią. Mi też większość koszulek od nich nie pasuje. Z chęcią zaopatrzyłbym się w jakąś dobrej jakości koszulkę inspirowaną naszą historią, ale żeby było to w jakiś subtelny sposób podane. A nie po prostu ogromny orzeł lub skrzydła na całą klatkę. Wolałbym coś mniej oczywistego, dającego szanse do myślenia. Jeśli miałbym kupić coś od nich to pomyślałbym nad "Żwirko i Wigura" lub "Vis".

@mnik1: