Wpis z mikrobloga

Obejrzałem #tokyoghoul i chcę dodatkowe 12 odcinków. Coś czuję, że główny bohater zrobi wszystkim złym ghoulom jesień z dupy średniowiecza, części dobrych bagiet pomoże i przedyma Toukę- taki od niego chłodny berserk bił na ostatnim odcinku. Wprawdzie cenzura denerwuje, ale brak #!$%@? o nic bohatera w ostatnich minutach I sezonu nadrabia to wszystko. Denerwuje mnie tylko to kopiowanie stylu Jasona, ale rozumiem, że miało to na celu pokazać jak bardzo jego psychika się #!$%@?ła od tych tortur. Było też to przewidywalne, że wejdzie w tryb main hero ze swoimi mackami aby się uwolnić i czekałem na to, ale szkoda, że stało się to dopiero w ostatnim odcinku. Ale ziomki tego Kanemu będą mieli zonka, jak zobaczą, że ciota z kawiarni #!$%@? wszystkich elo badassów nie dając #!$%@? o nic i potem wszyscy wrócą happy do kawiarni i Kanemu jako nowo wykreowany samiec alfa będzie sobie ruchać swoją loszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz się wezmę za #terraform tylko poczekam, aż wyjdzie trochę tych odcinków niecenzurowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#anime
  • 6
  • Odpowiedz
@BlackReven: ok. Zrobione. Rzadko się udzielam w tych tagach, bo rzadko oglądam chińskie bajki, więc średnio kojarzę zasady tutaj panujące. Na Randomanimeshit będę wrzucał zboczone obrazki z tokyoghoula, zwłaszcza, że Touka jest #!$%@? ( )

  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Misaki: Kochałbym Ciebie całym ciałem, lubię takie fryzury z zasłoniętym okiem. Nutka tajemniczości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następnym razem postaram się być mniej wulgarny, bo przecież nie ma słodkich kobiet w Internecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz