Wpis z mikrobloga

Czytam sobie Mirko ostatnio i ręce mi opadają do samej gleby.

Już tam pomijając gigastulejarzy (bo o tym można by książkę napisać) to co chwilę widzę gorzkiezale ludzi którzy "przegrali życie". No #!$%@? ludzie co jest grane.

Dzisiaj był w gorących wpis o siedzeniu w domu non stop. Bo co? Na dworze grafika #!$%@??

Nie wiesz co ze sobą zrobić to znajdź sobie jakieś zajęcie. Kup sobie gitarę, cymbałki, farby, płótna, pobaw się w grafika, DJa czy co tam Ci się podoba. Świat jest pełen możliwości. Znam ludzi o przeróżnych hobby. Ciekawych lub nie (w mojej subiektywnej ocenie).

Jak czujesz się samotny to na bank w pobliskim schronisku czeka na Ciebie jakiś zwierzak który Cię pokocha. Wyjdź z domu. Wyłącz komputer.

Jeśli się źle czujesz w swoim ciele to przestań #!$%@?ć, że Ci źle tylko coś z tym zrób. Najłatwiej siedzieć i #!$%@?ć w necie.

Nie masz poczucia spełnienia? Nie możesz znaleźć roboty? To szukaj dalej! A w międzyczasie możesz się zapisać na wolontariat na przykład.

Wybaczcie wysoki poziom agresji ale bierze mnie na rzucanie mięsem jak widzę takie przypadki.

Świat jest przepiękny. O ile nie oglądasz go tylko z fotek w internecie.

Nie ma czegoś takiego jak przegryw. Jest tylko #!$%@? lenistwo! Wbijcie to sobie do głowy.

#oswiadczenie #niepopularnaopinia #dokadzmierzaswiat #motywacja ##!$%@? #gorzkiezale
  • 7
@szinken: tyle samo jest januszow psychologii, co ludzi zachowujacych sie w opisany przez Ciebie sposob. Nie mowie, ze wszyscy sa naprawde pokrzywdzeni i nie bronie ich, zreszta to jest w ogole niemozliwe, poniewaz kazdy przypadek jest wyjatkowy i jezeli chodzi o aspekt psychologiczny to strasznie #!$%@?. To fakt, sa ludzie slabsi, ale widac, ze raczej nigdy nie byles w tak glebokiej dupie i moze nawet, ze wzgledu na biologiczne uwarunkowania, nie
@exdami: Nie oszukujmy się. Podejrzewam, że większość z wylewających żale na Mirko i określających się jako "przegrywy" to nie są tak ciężkie przypadki, o jakich mówisz. Robią tak, bo to jest najprostsze. Też nie do końca to ich wina, bo pewnie zabrakło jakiegoś czynnika z zewnątrz, inteligencji praktycznej, wiedzy jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Właśnie dlatego przychodzą do Mirków, bo tutaj nie spotka ich żadna większa krzywda poza "usuń konto"