Wpis z mikrobloga

@lycamob: Pewnie rodzice kazali się usamodzielnić albo znaleźć jelenia sponsora by zabrał ją z bachorem do siebie. Jeszcze śmie się oburzać "bo co? bo mam dziecko?". Trzeba było się zabezpieczać.
  • Odpowiedz
  • 78
@Oskarek89: odpaliłem screena i myślałem, że jakaś laska napisała do mnie na fejsie... Najpierw się ucieszyłem, potem zacząłem śmiać, bo przecież to niemożliwe, a teraz płacze :(
  • Odpowiedz
@Conflagration: nie wiem jak jest teraz, ale 18 lvl to zawsze były imprezy i zmiana dziewczyn jak rękawiczki. Więc według mnie "poważny związek" w tym wieku to bullshit. No możliwe, że są wyjątki. Ten okaz wyżej nim nie jest skoro bachora zrobiła.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Zawsze mnie rozpieprza "szukam chłopaka", "szukam dziewczyny", "szukam kogoś do związku". #!$%@?, ja co najwyżej szukam telefonu czy jakiegoś produktu na półce w sklepie, a nie kogoś na siłę. Dobrze, że się nie zapytała, czy chce z nią chodzić :- |
  • Odpowiedz
@swinkapl: Gimbo-rozważania, co szkodzi rozglądać się za drugą połową, chodzić na randki? Idź dalej szukaj na półkach majonezu i zostaw poważne rzeczy dorosłym.
  • Odpowiedz
nie można być w poważnym zwiazku w wieku 18 lat?xd


@Conflagration: Nie. Osobiscie malo znam ludzi co przetrwalo swoje szkolne zwiazki, zreszta, ciezko mowic o zwiazku w takim wieku. Do 24-25 roku zycia to jeszcze duze dzieci.
  • Odpowiedz