Wpis z mikrobloga

@Alexy: A co do 1GB ramu - mam Moto G, która tyle ma, i jest ok, dopóki nie próbujesz używać multitaskngu - w przypadku Moto G aplikacje są poprostu zabijane, i np. strona czy gra musi się załadować od nowa. Zdarzało mi się nawet - co jest już mocno #!$%@?ące - ze zabijany był odtwarzacz muzyki, podczas przeglądania internetu. Więc jeśli używasz po jednej aplikacji na raz, powinno ci starczyć, ale
@Alexy: ja mam 2gb ramu i jest to za mało....

Jeśli chcesz używać telefonu tylko do dzwonienia to może i warto.

Co do procka to chyba tylko patrzysz na cyferki
@maniexx: A biedronce 1km dalej za 81 zł mniej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PanKtos: ogólnie telefon do internetu w większości, czasem jakieś gierki/muzyka. Obecnie mam Overmax Vertis też 1gb z tymże 4rdzeniowy procek i mi bardzo wystarcza chociaż w GTA SA są trochę ściny na wyższych, no ale siostrze go chyba dam, bo jej stary telefon ukradli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PanKtos: No przejrzałem pare testów i recenzji, i w większości przypadków jest bardzo dobrze oceniany. Już ciul tam z rdzeniami, ale niezły wyświetlacz, również aparat działa fajnie.

@maniexx: Patrzyłem na ali, już chwilę, ale jedyny 5,5 calowiec z 2gb ramu i w znośnej cenie (z dual simem obsługującym UMTS 900 = aero 2) to Xiaomi Redmi Note, który kosztuje ponad 200$, czyli ponad 700zł. A tyle chyba nie chcę wydawać
Za taką cenę na pewno warto się po niego wybrać. 6 rdzeni i 5,5" to spora okazja, przynajmniej dla mnie. Zaraz wychodzę do biedronki, bo mi wszystko wykupią ;)
super okazja, 100zl taniej niz oficjalnie na myphone, taniej nawet niz w przedsprzedazy,

myPhone luna ma wysokie oceny i dobre opinie, bateria nawet 5 dni trzyma, (sms, rozmowy), jest duzy, wiec trzeba to lubić, ale warto !