Wpis z mikrobloga

@Loczus: Odyseję widziałem dawno temu, więc cięzko mi porównywać (po kilku latach treść filmów mi po prostu umyka), na pewno wkrótcę go sobie przypomnę. Niezależnie od porównania - zdecydowanie polecam!
  • Odpowiedz
Kurde zazdroszczę, sam bym się wybrał ponownie. Z drugiej strony kusi mnie płytka z soundtrackiem z Interstellar. Plakat niezły, mam plan przejść się do kina i podpytać czy idzie jakoś załatwić/kupić.
  • Odpowiedz
@Letoo: zaraz z grubej rury. ja sobie zazartowalem a Ty mnie od podludzi. ja Ciebie nie wyzywalem! ( ͡° ʖ̯ ͡°) film slaby chociaz plakat ciekawy. godnosc i rozum powiadasz? chyba nie kumasz tych definicji bo nijak maja sie do mojego postu. powodzenia w byciu czlonkiem ogolu, ktoremu mowi sie co ma sie podobac. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Letoo: jest takie kino? ostatnio widzialem jakis film w podobnym chyba deseniu. ale niewyrazny byl. szary, czarno-bialy. gralo tam glowa role zwierze. koza. koza byla nowoczesna. biegala luzem. byla rozwiazla. w ciagu 3 minut zaliczyla dwoch ludzi. jednego po drugim. o takim kinie mowisz? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz