Wpis z mikrobloga

@gorush: Ten telefon używam raczej na weekend, a do pracy mam starego samsunga wave y, który mimo upadków z wysokości i przeżycia nie jednej kompieli jeszcze działa i jak na złość nie chce się zepsuć.
Jutro porobię więcej zdjęć, a jak ktoś jeszcze ma nadzieję ze gazoport zostanie ukończony w tym roku to chciałbym go zmartwić, że już nawet sami pracownicy Saipem-u mówią, że potrzeba jeszcze przynajmniej 7 miesięcy i trochę wiecej kasy na dokończenie tej inwestycji.
I na koniec zdjęcie nie moje ale też z gazoportu pokazujące co sie stanie jak trzeba się śpieszyć i ma sięgdzieś zasaby BHP. Nie ukazuje samego wypadku tylko transport poszkodowanego ukraińca do śmigłowca. Przyjechał do naszej firmy tydzień przed incydentem i wykonując pracę na nie kompletnym rusztowaniu (rusztowanie było przygotowane pod inną firmę która musiała zdemontować barierki na rusztowaniu by móc wykonywać swoją pracę) nie zapiął szelek bezpieczeństwa, stracił równowagę i spadł
prezitoja - I na koniec zdjęcie nie moje ale też z gazoportu pokazujące co sie stanie...

źródło: comment_vpaHfPjDtnr5uJSAsdZffbt44Gx0zXvh.jpg

Pobierz