Wpis z mikrobloga

#footballmanager #fm

Za jaką kwotę udało się wam najdrożej sprzedać piłkarza? Gram w #fm13 W mojej grze mam rok 2020. Gram Legią, regularnie w ćwierć/półfinale LM, potrafię kupić piłkarza za 10 mln euro bez nadszarpywania budżetu klubu. Wiadomo, że najlepsi piłkarze chcą uciekać za granicę, ale kwoty jakie mi oferują inne kluby to jakiś żart. Powiedzmy kupiłem 3 sezony temu młodego zawodnika za 3 mln. euro. Teraz gdy już się bardzo rozwinął, strzela 40 goli w sezonie dostaje oferty na poziomie 2-3 mln euro i nikt nie chce więcej dać :/. Sprzedałem Aleksandra Jagiełłe za 2 mln. do jakiegoś rosyjskiego klubu bo na moja Legię był za słaby. Teraz patrzę, że kupiło go PSV za 8 mln euro..... Żarty?
  • 9
@ZenobiuszFurman: W sumie to jeszcze później dostałem 7,5 mln za jakiegoś Węgra od ManCity. Ale to raczej był jakiś bug, bo od razu po dodaniu ligi angielskiej w późniejszej części gry czołowe kluby rzuciły się na moich zawodników. Poszedł ten Węgier, chyba jakiś Słowak i właśnie Arak.
@ZenobiuszFurman: Z polskiej ligi, najdrożej chyba osiem milionów funtów. Ale to był wyjątek, bo piłkarze o wartości rynkowej 15-20 milionów funtów (CA: 155 i wyżej) z reguły lecą za 2-3 bańki. To trochę denerwujące.
@ZenobiuszFurman: Ja w fm14 ok. 2024 r. z Hajduka puszczam regularnie, co roku, gości po 30mln euro, a na początku gry prestiż Chorwackiej i Polskiej ligi był chyba podobny. Więc trochę pracy i oferty będą co raz większe.