Wpis z mikrobloga

W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Na sobotniej manifestacji we Wrocławiu było może 700 osób. Pokrzyczeliśmy i wszyscy rozeszli się do domów. Tymczasem pozostałe 99,9% mieszkańców miasta i okolic miało sprawę głęboko w dupie.

Jak można oczekiwać zmian, jakichkolwiek, skoro po całej serii kompromitacji ze strony rządzących prawie nikt nie protestuje?

W innych miastach nie było przecież lepiej. Widocznie ludziom ta wegetacja, to trwanie w marności, ta sytuacja z serii "c-----o, ale stabilnie" bardzo odpowiada.

Smutne i nie dziwię się już, że tyle osób wyjeżdża - tu już nawet nie o kasę chodzi, po prostu coraz bardziej dociera do człowieka, z każdym dniem w tym kraju, że jest otoczony przez bezmyślne zombie, mechanicznie powtarzające swoją codzienną rutynę.

#wroclaw #4konserwy #wybory #pkw
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pantokrator: dlaczego uważasz, że każdy kto nie poszedł na ten protest to jest "lemingiem"? @PurpleHaze już Ci to ładnie wytłumaczył, ja właśnie jestem takim wyborcą - nie powiem, że wszystko co się tu dzieje (zarówno w kwestii PKW i wyborów, jak i życia politycznego) jest wspaniałe, ale jest w miarę stabilnie. Na PO nie głosuję, tym bardziej na PiS. Ruch Narodowy, KNP czy środowiska związane z Kukizem to dla mnie jakaś parodia polityczna, pod których hasłami na pewno nie będę się podpisywał, ergo nie pojawię się na żadnej manifie zorganizowanej przez te środowiska. Tak jak napisałeś - jest c-----o, ale stabilnie.

Żyję sobie swoim życiem, powoli, w miarę spokojnie. O żadne swoje prawa nie muszę walczyć (gejem nie jestem, więc nie obchodzi mnie problem braku pseudouprawnienia, ganji nie palę więc brak legalizacji też mi nie przeszkadza), no chyba, że tylko o to aby kasa z budżetu nie szkła na Kościół, bo temu jestem przeciwny. Sytuacja przykładowo z NFZem jest c-----a i żadne rządy, czy to PO, PiSu czy KNP (tak, KNP też!!) NIC nie są w stanie z tym zrobić. Powtarzam: N-I-C.

Nikogo nie posądzam o fałszowanie wyborów, jak ktoś rzuca takie hasełka, to albo jest kretynem nie mającym własnego zdania i powtarzającym p--------o za niezależną od rozumu, albo jest skrajnie naiwny. Dziwicie się, że PSL ma tak wysokie poparcie, ale nie bierzecie pod uwagę, że ludzie, widząc kilkustronicową książeczkę, pozaznaczali na o-------l kandydatów z pierwszej strony, bo w ich mniemaniu na kogo nie zagłosują to i tak będzie tak samo. K---a, to jest takie proste! Ale nie, Ty i Tobie podobni doszukujecie się fałszerstw wyborczych. No śmiech mnie bierze jak czytam takie pierdy. Jeśli masz jakieś DOWODY na fałszowanie wyborów, to idź z tym do prokuratury, a nie drzeć się na ulicę, bo tylko realne zgłoszenie nieprawidłowości da
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: o cholera, czemu nie tkwisz tam gdzie twoje miejsce? Gdzie ja niby pisalem o acta? I w jaki sposob udowodniles, ze nie masz poddanczo - niewolniczej postawy? Wymieniles pare partii, ale nie sld ani psl. To daje do myslenia. A teraz wybacz ale (nie z powodu tego wpiisu a za caloksztalt) ide naprawic swoje #czarnolisto
  • Odpowiedz
@pila_mechaniczna: a to co sie przede wszystkim zmienilo to zamiana jawnego braku wolnosci na jej iluzje. Nie moge sie doczekac az wprowadza u nas na calego poprawnosc polityczna na wzor zachodni bo to tylko kwestia czasu - wtedy ludzie zatesknia za cenzura z czasow socjalizmu.
  • Odpowiedz