Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopowicze!

Jak mówi Kohelet 'Każda rzecz ma swój czas'. Czas na mnie.

Zabawiłem na łamach portalu ponad trzy lata jako zarejestrowany użytkownik, chociaż niezarejestrowany byłem jeszcze długo wcześniej. Spędziłem tu sporo czasu, dodając, przekopując, czytając, dyskutując. Poznałem wielu ciekawych ludzi, przenosząc kontakt z niektórymi w rzeczywistość. To właśnie dzięki Wykopowi, po AMA najprawdopodobniej niedługo wydam książkę.

Żegnam się z nutką żalu, jednak muszę to zrobić. Droga społeczności, Wykop powoli ale systematycznie robił się środowiskiem coraz mniej przyjaznym. Czary goryczy dopełniła ostatnia #afera , z której nie wyciągnięto w zasadzie żadnych poważnych konsekwencji. W ostatnim czasie na mikro chyba wszystko zostało w tej sprawie już powiedziane. Rażąca niesprawiedliwość, kolesiostwo. Non possumus. Zabawa w tym bagienku niech sobie trwa dalej, ale beze mnie. Życie jest za krótkie żeby je tutaj przeklikać.

Piosenka

Gdyby w przyszłości ktoś chciał się zemną skontaktować to będzie to możliwe za pośrednictwem meila kontakt[@]michalpiec.pl

Oczywiście zachęcam do śledzenia www.michalpiec.pl

#oswiadczenie #pozegnanie #emoquit #logistykabezdomnosci #ts3 #afera #nobodycares #nutkapatosu
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DuPont: Kryva to Ty zostaw. Sytuacja w "Narodowcach" była inna. Przede wszystkim tam coś wrzucał Vhetman, wołanie do znalezisk odbywało się rzadko, a kryv nie udzielał się w takich (nielicznych) wpisach. No i nie wspominając, że jakoś strasznego spamu tam nie było. LEAVE KRYV ALONE, to jeden z moich ulubionych userow byl.

@Kryv Dzieki za wszystko, do zobaczenia na FB ;-) Szkoda ze odchodzisz, ale nie dziwie sie.
  • Odpowiedz
@kryv: No ale przecież to tylko narzekania, płacz i w ogóle jest cacy i super. Ale co tam lepiej dać 6 dniowe bany (LOL) za umawianie się przez długi czas na zakopywanie. A jak to było z tymi co zakopywali całe wykopalisko? Permy? Bo co? Byli pomarańczowi i to widać jak na dłoni.

Szkoda, że odchodzisz no ale do zobaczenia :)
  • Odpowiedz
@Frozeno: ja nie wiem czemu wy jesteście tak ograniczeni, że nie widzicie różnicy między w--------m wszystkiego jak leci z wykopaliska, co de facto UNIEMOŻLIWIA działanie tego serwisu czyniąc go praktycznie bezużytecznym, a co z tym idzie cała praca maciejów, michałów i elfików idzie jak krew w piach bo nie opłacą swoich hipotek i leasingów, a filtrowaniem treści mających wartość mniejszą niż g---o. I nie p-----l tutaj o tym, że sami
  • Odpowiedz
@viejra:

odchodzą prawdziwi uzytkownicy, którzy coś w ten portal swoją osobą wnosili.


chętnie zapoznam się z listą takowych. a właściwie to z 3 przykłady by mi nawet wystarczyły.
  • Odpowiedz