Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jedni warci drugich. Najpierw gimboateiści i ich śmieszne obrazki z astronautami po jednej stronie i modlącymi się ludźmi po drugiej, bo hehe wiecie że niby dzięki nauce ludzie latają w kosmos a dzięki religii nie, zaorane co hehe

Potem gimbowierzący z obrazkiem jakiegoś kościoła, w końcu ludzie zbudowali takie rzeczy tylko dlatego że byli wierzący a nie dlatego że potrafili budować.
K.....5 - #!$%@?, jedni warci drugich. Najpierw gimboateiści i ich śmieszne obrazki z...

źródło: comment_E9TNqBswzXkNLH4od4vHdlhq9RlSaw8K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Skąd wiesz, że jestem katolikiem... cholera mesjasz czy jak. Poznaje wiare na odległośc. Bravo. Możesz na tym zarobic kolego


@HomofobicalEuphoria: po pierwsze nie jesteś moim kolegą, po drugie widzę generalnie masz jakieś spore problemy - bo dziwne obrazki wrzucasz, chyba w celu wywołania gównoburzy, więc albo jesteś nieudolnym trollem,albo taki z ciebie "typowy internetowy katolik" co chce #!$%@?ć innym, ale jak się nie udało, to przestaje być katolikiem
  • Odpowiedz
@trudny_typ: Galileusz

Elementarne wykształcenie pobierał w domu rodzinnym, następnie w wieku 11 lat rozpoczął naukę w szkole zakonnej u jezuitów (walombrozjanów) w klasztorze Santa Maria di Vallombrosa (niedaleko Florencji). Gdy w wieku 15 lat zakomunikował ojcu, że chce zostać mnichem, ten natychmiast zareagował zabierając go z klasztoru. W 1581 roku, w wieku 17 lat rozpoczął studia na Uniwersytecie w Pizie (medycyna, wg życzenia ojca). Studiów tych nie ukończył – bardziej
  • Odpowiedz
@fledgeling: idz donosic gdzie chcesz. nie jestes moim kolega, nie umiesz rozmawiac na poziomie to otrzymales poziom jaki reprezentujesz.

idz mesjaszu na kilomert wyczówac wiare gdzies na forach dla takich jak ty.

Dla ciebie troll ty dla mnie idiota. moga mnie zbanowac. Z normalnymi ludzmi rozmawiam normalnie. z debilami ich metoda
  • Odpowiedz