Wpis z mikrobloga

@Liam_Gallagher: Ty wiesz lepiej ode mine do czego służy tag, któremu nazwę sam wymyślałem. Racja. Ale nie martwi`e się. Za ten lewacki pomiot pewnie się banik posypie to nie będziesz zaśmiecać użytkownikom powiadomień nieuzasadnionym używaniem tagów.
@Ryu: Ło, wymyśliłeś tag. Szacunek. A teraz proszę się do mnie zwracać na mikroblogu ani poza ni,, bo jak już wspomniałem - gardzę wszelkiej maści lewactwem, zwłaszcza takim manipulującym głosami. Bez odbioru.
@Liam_Gallagher:

dyskusję z trollem.


Powiedział gość, który specjalnie będzie wrzucał nietruelolcontent pod tag truelolcontent żeby wysyłać idiotyczne powiadomienia osiemdziesięciu ludiom, którzy obserwują tego taga dla KONKRETNYCH treści.
@Liam_Gallagher: Ja ci nie bronię sobie życzyć czego tylko chcesz. Naprawdę. I gratuluję ciągłego pogrązania się co raz bardziej. Ciekawe kiedy napiszesz do mnie per #!$%@?, albo coś w ten deseń i wtedy na dobre wyłapiesz platynę :(
@Ryu: Nie wiem czy jesteś #!$%@?ą, ale na pewno jesteś ciemniakiem i lewackim bydłem. Gratuluje wchodzenia debilne dyskusje z każdym, musisz być bardzo lubianym człowiekiem. Również życzę platynki za manipulowanie wykopami. Żegnam ozięble.