Wpis z mikrobloga

@Szczepanm5: ja mialem griezmana i bardzo sobie chwalilem. Turana wpuszczalem na zmeczonego przeciwnika. To samo z dos santosem. Dos santos strzelal mi zawsze bramke pomiedzy 70-90 min. Czasami nawet 2. Ogolnie na zmeczonych wpuszczalem Turana, Dos Santosa i Khedire i bylo git. Tylko, ze w pomocy mialem jeszcze Modrica i Rakitica.
@Szczepanm5: ja mialem najlepsze efekty grajac 3 obroncami z tylu.

Cerci byl u mnie napastnikiem (przerobilem go). Gosc strzelal mi najwiecej bramek w druzynie i robil mase asyst do Benzemy. Jak dla mnie geniusz. Na 90 rozegranych meczy, gosc mial 80 goli i z 3x asyst.

Jak CAM latal mi rakitic, a jako cm modric. Obok niego tez byl benat/khedira.

http://www.futhead.com/15/squads/8151430/ takie cos to bylo, potem eksperymentowalem jeszcze z iniesta zamiast
@Szczepanm5: Też się zastanawiałem i postawiłem na Pedro. Dobrze mi się nim gra i mogę polecić, ale nie mam porównania, bo nie grałem Griezmannem. Dużym plusem Pedro jest na pewno 5* wf. Może kupię Griezmanna na zmianę, bo teraz mam tylko Amrabata. Na twoim miejscu pokombinował bym z napadem. Bacca jest niby spoko, ale 2* wf i 2* skilli dyskwalifikują go jak dla mnie. Lepszy jest choćby Uche.

Zasadniczo teraz gram
@marcinGee: Mam jeszcze Rodrigo ale lepiej mi się gra Bacca. Kupie Griezmanna i przerobie Cerci na st jak pisał @000loki Tylko kogo na SPO bo Rakitica chce sprzedać myślałem nad callejon ale on liga włoska i chemia będzie slaba ale Pac 89