Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: Poza tym jak słucham Gwiazdowskiego o naszym systemie wyborczym, takie smutne wnioski -> 28 456 ludzi oddało głos na partie inne niż 4 konserwy - nie mają więc żadnego swojego przedstawiciela. To jest nieco ponad 14% głosujących.
  • Odpowiedz
@Przygoda: Jeden się uchował niestety, akurat ten którego ryja nie chciałem już widzieć - Mąż Stanu Magin. I wydaje mi się że obecność Tomaszewskiego też da się we znaki. Jeden mandat i byłoby 21:19 a tak, zobaczymy co najbliższe obrady przyniosą.
  • Odpowiedz
@epll: Logika kuców: głosujmy na kogokolwiek z KNP, będzie zmiana i dzień sznura Xd. Ja bym chętnie rozważył, ale oprócz marszu przeciwko fałszerstwom nie słyszałem o jednej chociaż konferencji prasowej, na której kandydaci Korwina zabraliby głos w sprawie Łodzi i jej problemów. wolny rynek (bałucki) he he

Dlatego też w cuglach wybory wygrali Niziołek-Janiak i Bliźniuk, do których mam zastrzeżenia, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że nic nie robią.
  • Odpowiedz
@Hahazard: Ja właśnie paradoksalnie na tych wyborach głosowałem 100% na po. Niziołek Janiak która naprawdę dużo robi w Łodzi i Zdanowska dostały mój głos bo ich w jakimś stopniu właśnie znam, że zmieniają i starają się zmieniać naprawdę dużo w Łodzi. A kucy w Łodzi właśnie oprócz jakiś protestów to nic kompletnie nic nie kojarzę.
  • Odpowiedz
@epll: Niziołek Janiak jest ok, chociaż kilka "ale" by się znalazło: moim zdaniem jest trochę za bardzo "rowerowa", bawi się w jakąś dziwaczną cenzurę na fb no i zastanawia mnie logika tego pisma, które od niej dostałeś o ogólnodostępności w BO.
  • Odpowiedz
@Hahazard: Rowerowi to akurat większość posłów w Łodzi takich jest niestety. A to pismo też dziwne (ale nie ja je dostałem tylko ktoś z SCC).
  • Odpowiedz