Wpis z mikrobloga

@dobry_kolega: tak, portal jest obecnie na etapie testów. Ogólnie skończyło się na tym, że zrezygnowałem całkowicie z zaproponowanych przez Merlina rozwiązań frontendowych i skorzystałem wyłącznie z API do pobierania określonych ofert. Pobieranie wyników, ofert, parametry wyszukiwarki itd. zrobiłem od podstaw, bo Merlinowe rozwiązanie to niestety tragedia. Waży od cholery, ostylować tego nie idzie tak jak by człowiek chciał, zmusza do korzystania z konkretnych JSów, które są całkowicie zbędne... możnaby wymieniać godzinami
  • Odpowiedz
Chętnie bym kupił kolegi rozwiązanie, gdyby pojawiło się dość szybko i było mocno konfigurowalne. Chętnie też wezmę udział w testach (mam realizację, którą chciałbym oprzeć na WP)
  • Odpowiedz
@dobry_kolega: Niestety obawiam się, że aby udostępnić to w formie gotowej do użycia przez osoby trzecie będę potrzebował znacznie więcej czasu. Obecne rozwiązanie jest dość mocno dopasowane pod konkretne biuro.

Plany są takie aby docelowo zrealizować jeden duży plugin, który będzie spełniał wszystkie zasadnicze funkcje wymagane w procesie wyszukiwania/rezerwacji lub też rozbić go na nieco mniejsze, odpowiedzialne np. za wyświetlanie boksów z ofertami typu last minute itd. Tak czy inaczej -
  • Odpowiedz