Wpis z mikrobloga

#steamchallenge Gra Atom Zombie Smasher

Liczba ukończonych gier : 5

#rokgier 1240 - 1 = 1239

Tyle czasu mi zajęło przechodzenie tej gry z jednego powodu. To nie tę grę przechodziłem. Przechodziłem Armę : Cold War Assault, ale chyba jednak zostawię ją sobie na później/ aż zachce mi się grać. Strasznie wieje tam nudą.

Opis gry : Ludzkości zagrażają zombie. Naszym zadaniem jest ewakuowanie ludzi helikopterem zanim zostaną pożarci.

Recenzja : Może zacznę od małego sprostowania. Przegrałem. Zombie mnie pokonały. Gra jednak powiedziała mi, że "Campaign Completed !" więc uznałem, że zrobię wpis. Naszym zadaniem jest przeeskortować żólte kwadraty helikopterem tak by nie stało się fioletowe przez złe kwadraty ? Proste co nie ? Mogło by się tak wydawać... Do zabijania zombie mamy do dyspozycji wiele broni takich jak :

- Działo

- Dynamit

- Mina lądowa

- Pudło

- Drużyna Snajperów

- i wiele więcej !

Ukończenie kampanii to albo wygrana, albo przegrana. Rozgrywka opiera się na punktach które zdobywa się po ukończeniu "dzielnicy" zajętej przez zombie. W moim przypadku wszystkie zaczęły być przejmowane w takim stopniu, że prawie z miejsca przegrałem. No cóż.. Mimo wszystko było fajnie. Podoba mi się koncepcja i wiele smaczków w postaci ukrytych plansz komiksów czy samego stylu gry.

Ocena gry : Bardzo pozytywna. Kiedyś będę musiał wrócić by wygrać z zombie !
Komoszek - #steamchallenge Gra Atom Zombie Smasher

Liczba ukończonych gier : 5

#rok...

źródło: comment_4t4XoPxGi7iUsPem2QMPSjenvke31736.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach