Wpis z mikrobloga

Kocham polaków. Stanął mi samochód na drodze, tamuję ruch, więc staram się przepchnąć na pobocze. Za mną stoi kilka samochodów, jeden gościu #!$%@? patrzy na mnie i macha łapami, ale nikt nie wpadnie na to, że można pomóc i oczyścić trasę w kilka sekund. Lepiej się #!$%@?ć jak debil. Tylko ja jestem takim kretynem, że wszystkim pomagam na drodze. Gdyby nie to, że musiałem się dostać do roboty, to bym ich kisił aż by ich szlag trafił (bo na wyjście pomóc bym nie liczył)

#gorzkiezale

#mojkrajtakipiekny
  • 10
@BQP: Ja też ludziom pomagam, jak był pierwszy dzien ze tak śniegi walnęły się do szkoły spóźniłem bo pchałem samochód jakiejś kobiecie. Żaden #!$%@? nie pomógł, wszyscy wielce spieszący się na lekcje.
@knysha: ratujesz mą wiarę w ten naród ;)

@sens: wiesz, Ludzie wkurzeni jakbym im specjalnie stanął na drodze. Mogli sobie jeszcze popcorn kupić.

@kj5: znam to. Ostatnio gość zatrzymał się na skrzyżowaniu obok mnie.Full ludzi odśnieża chodniki, wszyscy udają, że nie widzą. Spieszyło mi się, no ale człowiek w potrzebie to go na zapych wzięliśmy. Zobaczyć ulgę na twarzy faceta było piękne.

@Vojtazzz: nie. Wierz mi, że dzisiaj