Wpis z mikrobloga

Co prawda zniszczona tabliczka informacyjna o "Urzędzie Wojewódzkim" ale jak to zobaczyłem to mnie mimo wszystko rozbawiło. Po bliższych oględzinach zobaczyłem ze jest to reklama, nie będę jednak zdradzał gdzie patrzeć, bo nie o to chodzi. Nie popieram za bardzo street artu który niszczy, ale miło od czasu do czasu zobaczyć coś nietypowego w szarej miejskiej przestrzeni.

#zdjeciaztelefonu #streetart #gdansk
Pobierz
źródło: comment_yOlD3Jp7PuKpLP2Pn3sX3vOK2aGwPM8y.jpg
  • 9
@Vojtazzz: Z tego co pamiętam to na ścianach w tym tunelu dali zrobić pare naprawdę dobrych murali, są wykonane zarówno farbą jak i sprejem. Niektóre jak mówisz "obleśne" chyba że masz na myśli czystość tunelu. To czy jednak się te malunki podobają chyba zależy od gustu.
@goromadska: Ładny tunel zrobili przy akademii medycznej, ten pozwolę sobie nazwać obleśny, bo jakoś nie specjalnie zachęca mnie do szybkiego powrotu w to miejsce :)

Coś tam pomalowali, ale nie rzuciło mi się w oczy jakoś specjalnie, może mam sklerozę
@Vojtazzz: O ile jej tam nie zaczepi (pod tunelem) jakiś gwałciciel to po prostu, jeżeli się przestraszy, wróci do domu torchę szybszym krokiem. Wiele lat kręciłem się w tych okolicach. Na dolnym mieście, do którego z centrum się idzie przez ten tunel kiedyś zamontowali monitoring (aby zmniejszyć przestępczość). Ukradziono kamerę ;D Ja nie byłem miejscowym, kręciłem się tam ok 4 lat i nic mi się nie stało. Oczywiście dzielnica wyglądała/wygląda fatalnie,
@goromadska: Proszę, jaka interpretacja :)

No ten tunel to granica między trzecim światem a centrum, strategicznie poważny punkt :) Nie no śmieję się trochę, mnie tam nic w tym mieście nie przeraża, ale nie dziwie się ludziom, którzy starają się takie miejsca omijać