Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz: jak google music będzie mieć apkę na windowsa i windowsphone, to raczej do nich przejdę ze spotify, dużym plusem jest u nich to , że mogę wrzucić swoją muzykę, której nie mają w swojej bazie i mieć dostęp do niej na każdym urządzeniu
@Wirtuoz: mam porównanie spotify z deezerem. Jak dla mnie ten pierwszy wygrywa, bo:

1) ma natywną desktopową aplikację, dzięki czemu mogę sterować odtwarzaniem przez przyciski na klawiaturze

2) w moim odczuciu wersja mobilna deezera ma zauważalnie większe opóźnienie w odtwarzaniu nowych utworów (mowa o wersji premium obu produktów)

Jeśli chodzi o bibliotekę muzyczną to nie widzę większych różnic.
@Wirtuoz: Ja używam google Play, w sumie to nie używam tylko mam wykupione, minus to brak aplikacji na pc, plusy to cena, 4zł takiej niż reszta jak ktoś wcześniej kupił, ja się przestawiłem na soundcloud bardzo ;)
@Wirtuoz: soundcloud to taki trochę Facebook tylko dla muzyki, nie na wszystkich utworów, niektóre są blokowane, są tam profile artystów którzy sami wrzucają swoje piosenki. No i on jest darmowy. Sprawdź.
@Wirtuoz: używałem deezera, Spotify i Rdio. Deezera nie lubię przez badziewnyn uix, brak ciekawego systemu Discovery jak to ma Spotify i Rdio. Spotify z kolei jakoś wszystko mądrze ogarnia i choć czasami niektóre featury wyrzucają (gdzie moja próbka piosenki na kliku&przytrzymaj!) ale arka na windę + androida daje rade. Polecam;)