Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę że wam anulowali zamówienia, może to coś was nauczy złodzieje! I życzę wam aby nie zwrócili wam kasy! Jedziecie po posłach, senatorach, prezesach spółek państwowych że kradną i oszukują po policji, prokuratorach że nadużywają władzy a wy jesteście tacy sami tylko macie ból dupy że to nie wy kradniecie. Na dodatek jesteście tak bezczelni że za wszystko płaciliście z jednej karty

#dhgate #oswiadczenie
  • 37
Jak ja się cieszę że wam anulowali zamówienia,


@Lilac: super, mokro masz już?

może to coś was nauczy złodzieje!


@Lilac: złodzieje bo wykorzystaliśmy to samo sami nam dali (zaoferowali) zgodnie z ich regulaminem (potem go zmieniając)?

I życzę wam aby nie zwrócili wam kasy!


@Lilac: To sobie sami weźmiemy (chargeback)

Jedziecie po posłach, senatorach, prezesach spółek państwowych że kradną i oszukują po policji, prokuratorach że nadużywają władzy a wy
@Lilac: dobrze ze Ty cebulaku nic nie kupowales za kupony, wlasnie tacy jak Ty ktorzy sami z tego korzystali i maja bol dupy o innych ludzi sa najgorsi.
dobrze ze Ty cebulaku nic nie kupowales za kupony, wlasnie tacy jak Ty ktorzy sami z tego korzystali i maja bol dupy o innych ludzi sa najgorsi.


Najgorsi to są tacy którzy chcą robić koło dupy dhgate bo ich złapali na wyłudzeniu. Kradzieże to jedno ale to psuje opinie Polakom. Poza tym gdyby każdy zamówił po 2-3 produkty to chińczyki pewnie nawet tego nie weryfikowali ale niektórzy to brali hurtem po 100-200
@Lilac: tak poza tym wszyscy u Ciebie zdrowi? Kto tutaj niby coś komuś ukradł? Czy ja wykorzystałem błąd cenowy na stronce? opłaciłem zamówienia z kradzionej karty kredytowej?
@nico112: stary ale ja wiem jacy my Polacy jestesmy i wiem ze niektorzy kupuja hurtowo dzieki takim akcja, tylko nie rozumiem tego gorzkiego zalu do wszystkich i nazywania ich zlodziejami kiedy samemu sie z tego korzysta. A tak pozatym to ze to zaczeli anulowac to mysle na 70% przez to ze trafily sie #!$%@? ktore napisaly do nich co tu sie #!$%@?. Zobacz ile refy na wishu dzialaly.
@Lilac: W sumie w takich #cebuladeals nie widzę nic złego. Można skorzystać ale trzeba też znać umiar, a nie robić 1000 kont na zaś, a potem mieć ból dupy, że anulowali zamówienia.

O dziwo jak ktoś na allegro pomyli się i wstawi złą cenę, a potem anuluje zamówienia to nie ma takiego płaczu. Po prostu każdy wie, że to zbyt piękne by było prawdziwe, mówi sobie "nie udało się tym razem"
@Lilac: Ty mnie bardziej, porównując ludzi którzy skorzystali zgodnie z regulaminem z promocji do sytuacji w polityce, przy okazji nazywając innych od złodziejów.

Jak cię to tak boli to dodaj sobie tag #dhgate do czarnej listy.
@v00: Trzeba być podludziem, by nie przeczytać całego wpisu i komentarzy, a potem wrzucić wszystkich do jednego worka (płaczków i tych co mają to w dupie) i zwyzywać ich od "zjebów, biedaków, cebulaków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)