Wpis z mikrobloga

Górskie newsy jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty

-----------------------------------------------------------------------------

Wczoraj w ramach Explorers Festiwal #lodz odbyło się spotkanie z Adamem Bieleckim.

Bardzo pozytywny chłopak i bardzo pozytywne wrażenia :) prelekcja była ciekawa, bez zarzucania suchymi faktami, osobista, momentami humorystyczna. Sam Adam bardzo otwarty i miły chłopak, dobrze się z nim rozmawia. Fajnie, że poruszył też tematy, których jakby się wydawało, mógłby się bać po całym zamieszaniu z Broad Peak.

Wczorajszy dzień otworzył cały festiwal, który trwa do niedzieli włącznie. Zapraszam serdecznie, bo jest co oglądać [program na ich www]. Ja szczególnie nastawiam się na film o zdobywaniu K2 [sobota], bo przecież mamy rocznicę :)

Od dzisiaj, poza sobotą, będę na festiwalu jako wolontariusz.

Fundusze na zimową wyprawę na K2 Adama i Denisa zostały zebrane :) wyjeżdżają za miesiąc.

.

.

.

Fundusze na pomnik Pasja Gór w Katowicach zostały zebrane :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=F-VjxlBa6LU

.

.

Nieciekawie przedstawia się lista kin, które będą pokazywały film "Everest, poza krańcem świata", na którego prapremierze miałam przyjemność ostatnio być.


LISTA KIN


od 21 listopada:


Planet Cinema Katowice


Kino Rialto Katowice


Kino Kijów Kraków


Kino Awangarda Olsztyn


Kino Apollo Poznań


Kino Malta Poznań


Kino Zorza Rzeszów


Kino Pionier Szczecin


Kino Luna Warszawa


Kino Praha Warszawa


Kino Wisła Warszawa


DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe Wrocław


Kino Nowe Horyzonty Wrocław


od 28 listopada:


Kino ARS Kraków


Kino Giewont Zakopane


+


Kino Polonia Łódź (26 listopada 19.00)


Kino Charlie Łódź (12-13 grudnia 19.00)


Gdańsk -> II Gdański Festiwal Górski (28-30 listopada)


Kino Wisła Warszawa -> 11. Warszawski Przegląd Filmów Górskich (11-14 grudnia)


Tarnów -> Festiwal Górnolotni (23-25 stycznia 2015)


.

.

.

A już jutro Dzień górski na UW #warszawa.

Program wydarzenia pod linkiem.
hellyea - Górskie newsy jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty

----------------------...

źródło: comment_YNmvfGQTRTr7h3VLjL2V2AE8kb3eAWBc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@yassarian: wszystkie trzy są ciekawe. Bardzo fajnie słucha się ludzi z pasją, którzy robią coś nietypowego, z zaangażowaniem.

Jeśli nie masz konkretnych zainteresowań [jak mnie np. interesują górskie tematy, z określonych obszarów] to możesz spróbować któregokolwiek z punktów dzisiejszego programu i zobaczyć jak Ci się będzie podobało :) albo po prostu przyjść na pierwszy i zobaczyć czy chcesz zostać na następne [bilet jest dzienny].
  • Odpowiedz
@yassarian: chyba tak- wydaje mi się, że będzie otwarta do końca, tj. do momentu przed ostatnim pokazem.

Dzisiaj będę pierwszy dzień jako wolontariusz, więc nie jestem jeszcze obcykana ;) ale wydaje mi się to oczywiste
  • Odpowiedz