Wpis z mikrobloga

@patikoti: standardowy procek, standardowa karta grafiki, ilość ramu też normalna, dobry plus bo SSD ale przyda się z 500GB zewnętrznego, matowy ekran na plus, są USB 3.0 także jak potrzeba laptopa to brać
@patikoti: wiesz u mnie ze znajomych wiele ma lenovo czy to starsze czy to nowe nikomu jeszcze nie padł, koleżanki jak to one nie dbają zbytnio, a to non stop leży na łóżku i się grzeje, a to agresywnie go chwytają, przenoszą, a to uderzą, milion programów, #!$%@? te laptopy i jakoś to wszystko znoszą, na 6 laptopów lenovo 6/6 działa dłużej niż rok ;)
@Ventura: co za chore czasy nastały, że zastanawiamy się czy laptop podziała rok kiedy te sprzed 10 lat potrafią działać bez najmniejszych problemów do dziś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@patikoti: a ogólnie sam mam już prawie 2 lata y580, standardowe czyszczenie wiatraczka i radiatorka, plus raz na rok wymiana pasty pod prockiem i kartą, jeden format do tej pory i nie narzekam, w wolnych chwilach męczę trochę go na grach, ogólnie służy do wszystkiego, jedyne czego się tylko obawiam ile wytrzyma karta grafiki, ale jeszcze rok minimum ;) gwarancja raczej skończyła mi się jakieś pół roku po kupnie kiedy go
@patikoti: mój brat ma też w sumie lenovo kupił jakiegoś do 2000zł nic mu się nie dzieje, śpi z nim, chodzi do kibla, w plecaku nosi między książkami, bo nie kupił sobie żadnego pokrowca bo 17", jedyne co mu się przydarzyło z tym laptopem to jak grał w #!$%@? LoLa to wkurzył się, że przegrał i walnął w obudowę w miejscu gdzie jest dysk wsadzony, niestety dysk do wymiany był po