Wpis z mikrobloga

1. Nic nie umiej

2. Nie miej studiow, pracy

3. Nic ci sie w zyciu nie udalo

4. Nienawidz siebie, nawet sie nie usprawiedliwiaj

5. W ostatnim roku #!$%@? wszystko co bylo do #!$%@?

6. Patrz jak zycie przecieka ci miedzy palcami

7. Thats oukej coz i tak nie dostrzegasz czegos co byloby warte wysilku

8. Skapnij sie, ze nic nie sprawia ci przyjemnosci

9. Najlepsza pora doby to sen od czwartej rano do najdalej jak sie da

10. Drugie miejsce gdy nic nie robisz i jednoczesnie nie mozesz skupic sie na mysleniu

11. Miej ataki paniki i bij samego siebie

12. Nie chciej nikogo poprosic o pomoc

13. Zal w ogole cipo zamknijryj.jpg

14. Nie pamietaj jak to jest byc szczesliwym

15. Zastanawiaj sie czy w ogole kiedys byles

16. #!$%@?.gif - nie byles

17. Nigdzie nie czujesz sie bezpiecznie

18. Wszystkich wokol tylko ranisz

19. Nikomu nic nie dajesz

20. Chciej umrzec, tak serio

21. Poranilbys ludzi motzno

22. Chociaz w sumie nikt po tobie plakac nie bedzie

23. Miej specyficzne marzenie, ktore niemozliwe jest juz do zrealizowania

24. Odczuj patologiczny niedobor substancji szczescia w muzgo

25. #feels

26. Zacznij dzien od nowa

Klub 27.

#gorzkiezale ##!$%@? #depresja #smutek #lekarza #zgorzknialosc #strach no und #przegryw und #pasta style
  • 30
  • Odpowiedz
@GreenSlappy: to normalne o tej porze. Nie wiem...tak swobdnie mysle juz o tym stanie, bo udalo mi sie po czesci z tego wyjsc. Pierwszym krokiem bylo porzucenie wszystkiego co znajome i co kojarzylo mi sie zle. Zdaje sie, ze powoli musze szukac nowego miejsca, wtedy pojawia sie ekscytacja, potrzeba szybkiego odnalezienia sie albo chociaz kontrmplacji nowych okolicznosci. Chyba klopot zaczyna sie gdy czlekowi zaczyna taki stan odpowiadac i czuje sie
  • Odpowiedz
@GreenSlappy: miałem tak samo i jeszcze dodatkowo rozstalem się z różowym, do dziś jestem sam. I do dziś o niej myślę. Z tym że ona jest piękna i po medycynie a ja tylko zwykym przegrywem. Napisz skąd jesteś, może jakiś Mirek wesprze cię psychoterapia przy piwie.
  • Odpowiedz
@GreenSlappy: czemu nie dodatkowo? Byłem w totalnej dupie jak ty, potem myślałem, że mój los się odmienił, ale nie, zmienilem pracę, aby z nią częściej bywać, finalnie zostałem bez kobiety i pracy. Nie nadawalem się do niczego, brat mnie utrzymywał prawie rok, w przyszłym miesiącu myślę, że go splace, ostatnie 2k cebulionow. Teraz zastanawiam się co mam że sobą zrobić i nie wiem.
  • Odpowiedz