Wpis z mikrobloga

@Baron_Al_von_PuciPusia: Czyli rozumiem, że Ty nigdy nie zakopałeś niczego jako inf nieprawdziwą, tak? Czy może jesteś uberhipokrytą, bo wytykasz mi hipokryzję z powodu zakopywania za inf. nieprawdziwe, a sam zkopujesz za inf nieprawdziwą?

Bo jeżeli chodzi Ci o samo porównanie tych dwóch znalezisk, to może ustosunkuj się do tego co napisałem przed chwilą. Po co miałbym pisać, że to NIE to samo w prywatnym kanale, gdybym był po prostu hipokrytą
  • Odpowiedz
@Ryu: rozumiem, że masz prawo wierzysz w lewackie brednie i szerzyć je na wykopie, ale łamać regulamin(teraz to recydywa), a potem się tego wypierać- miej że pan honor Panie Lewaku.
  • Odpowiedz
@foksio: Jaka znowu recydywa? Przyjmując tę najgorszą wersję to jestem co najwyżej hipokrytą. Hipokryzja nie jest zakazana na Wykopie. Ale hipokrytą nie jestem i co najwyżej byłem w błędzie uważając, że mój zakop był uzasadniony, a ich bezpodstawny. Nie możesz mi zarzucić, że tak nie uwżałem, bo tak wisi na ujawnionym skrinie z tajnej grupy.
  • Odpowiedz
@Ryu: lol. Niczego?

Umawiam się na zakopy w grupie.

Płakałeś, że prawaki cie minusują, nie wiadomo co byś napisał, a sam robisz jakieś akcje w stylu ataki na gava czy jasiulca
  • Odpowiedz
@foksio: Jakie akcje w stylu ataki na gava czy jasiulca? Na jasiulca są skriny od Macieja, że sam wołał do wykopywania, a teraz zakopuje to jako inf. nieprawdziwą.

Ja wcześniej zakopałem znalezisko o aferze jako inf nieprawdziwą, bo znalezisko mówiło nieprawdę na temat tego czym była nasza grupa.
  • Odpowiedz
@foksio: Czy ty umiesz myśleć? Poprosiłem żeby ktoś im wytknął ich zachowanie, a nie chciłem robić tego osobiście, by nie mogli odwrócić kota ogonem i kazać mi się tłumczyć z mojego zakopu. Czy to jest naprawdę tak trudno zrozumieć?
  • Odpowiedz