Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw (ale tak poważnie, bez jaj) kiedy jedzenie mięsa zostanie zakazane/zabronione/wyjdzie z mody/ludzie wyrosną z tego etc, tak jak kiedyś zostało zakazane niewolnictwo które wcześniej było czymś normalnym, albo jeszcze wcześniej gdy ludzie przestali składać bogom ofiary z innych ludzi.

W końcu ludzkość idzie do przodu. Świadomość wzrasta, technologia się rozwija. Jestem pewien na 99%, że i na mięso kiedyś przyjdzie czas. Ciekawe tylko jak długo jeszcze do tej chwili.

#przemyslenia #wegetarianizm #zdrowazywnosc
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Captaii: o gurwa jaki daln, z kogo? chyba z ciebie:) jak ryby to nie mieso to kisne mocno. powiedz mi ze ich cialo nie sklada sie z miesni tylko z gowna. pozdrawiam. aha jak przekonasz ludzi to przekonaj tez zwierzeta miesozerne zeby nie jadly miesa.

tak dalem sie ztrollowac
  • Odpowiedz
@Captaii: dobra, już się tak nie zaśmiewaj, nie ma o co. Te osiem miesięcy faktycznie nie wiem skąd mi się wzięło, ale raz, jak pisałam - wiadomość była na szybko, dwa - kilka miesięcy to kilka, nie kilkanaście, kilkadziesiąt, więc obstawiam, że osiem może być całkiem blisko. Mniejsza.

Nie cały temat, ale w sporej mierze wyczerpał @Niepotrzebne_plus18, ładnie się odniósł i opisał to, na to nie miałam czasu,
  • Odpowiedz
@Captaii: Patrząc po komentarzach jeszcze trochę czasu, plusem jest to, że takie osoby szybciej wymrą.

Od siebie dodam, że osobiście znam jednego z producentów pasz dla zwierząt hodowlanych, sprzedaje na masową skalę, główny składnik to oczywiście soja GMO z Ameryki południowej plus antybiotyki. Sam przyznaje że to syf, przy czym zawsze dodaje że tak jest wszędzie, a on sam stara się nie jeść mięsa w nadmiarze.
  • Odpowiedz