Wpis z mikrobloga

Do zwolenników KNP:

Prosty sposób, jak zwiększyć słupek wyborczy swojej partii (nawet 3 razy):

Pamiętacie akcję "zabierz babci dowód"? Dlaczego by nie zrobić akcję "zabierz babcię na wybory"? Większość elektoratu KNP to ludzie młodzi, posiadający osoby starsze w rodzinie - zabierzcie je na wybory, pomóżcie im wypełnić kartę (poinstruujcie co i jak) no i najważniejsze - POPROŚCIE by zagłosowali na KNP. Nawet nie wiecie, ile dziadkowie są w stanie zrobić dla wnuków. Wystarczy trafić do ich serc.

Wynik? Mnóstwo głosów, które nawet drogi do urny by nie znalazły, trafia na konto KNP, część z nich może nawet kosztem innych ugrupowań. Kongres rośnie w siłę, ma wystarczająco dużo mandatów do rozdawania kart przy tworzeniu kolicji i forsowania własnych ustaw.

Czas na mobilizację - czas ruszyć dupy z domu. Chcecie do końca życia być karmieni "38% poparcia" dla PO jak podaje CBOS? Apeluję do wszystkich - idzcie, bierzcie ze sobą rodziny, które mają to gdzieś, głosujcie na KNP!! Niech coś się w końcu zmieni:

-niech ma w końcu miejsce lustracja

-niech podatki zostaną obniżone

-liczba urzędasów zredukowana

-a łapa rządu wyjęta z mojej kieszeni!!

Ps. Młodzi - z pewnością myślicie - mój głos niczego nie zmieni - tak samo myśli 100 tys. Twoich rówieśników, kilka procent w wynikach!

#knp #korwin #polityka #polska #wybory
  • 24
  • Odpowiedz
@kamil150794: Politycy robią z nas debili!! Problemy z systemem wyborczym w demokracji? To kpina !! Populizm, erystyka, manipulacja mass mediami!! W obliczu tego wszystkiego, zmiana nastawienia rodziny, bliskich (szczególnie dziadków, którzy mają już w dupie politykę i chcą tylko spokoju i miłości rodziny), nie jest niczym gorszącym. Zmieniając kraj, zmieńmy najpierw społeczność nas otaczającą, nawet jeżeli ma to być "krótkoterminowe". DAJMY SZANSĘ ludziom, którzy nie rządzili krajem!! Narzekacie, że nie macie
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: Wnioskuję, że postem chciałeś ponabijać się ze mnie i całego KNP, a głos oddałeś na któryś "po/pis"? Mógłbyś, tak na poważnie, powiedzieć mi, dlaczego? Czym Cię skusili? Jaka obietnica programowa tak Cię urzekła? Czym się kierowałeś podczas wboru?
  • Odpowiedz
@SirBlake: Wiesz, ja nie mówię - wszyscy macie to zrobić. Ja po prostu apeluję o odwiedzenie dziadków, rozmowę itp. O jakąs aktywizację polityczną młodych i osób znużonych tym całym cyrkiem. Wiadomo, że będą i takie babcie o których piszesz, ale i znajdą się takie, które będą szczęśliwe, że ich wnuk spędza z nimi niedzielę.
  • Odpowiedz
@dzordzyk: Powyżej jeden z użytkowników odpowiedział mi, że nie chce mu się argumentować swojego wyboru. Może Ty to zrobisz? Dlaczego uważasz, że KNP to gorsza opcja niż PO/PIS/PSL/SLD - wnioskuję, że skoro nie KNP to któraś z innych partii? Która? Dlaczego?
  • Odpowiedz
@karbidcac2: Moja argumentacja tutaj bedzie wygladala podobnie jak ja przedstawil @Internet_the_explorer tutaj

Wydaje mi się, że wynika to z miałkości argumentacji całego KNP. Cały byt tej partii i jej poprzedniczek opiera się w zasadzie na propagowaniu wolnego rynku jako rozwiązania wszystkich problemów tego świata. Argumentem za wolnym rynkiem jest dla nich oczywiście zdrowy rozsądek. Wszystkie ich argumenty w zasadzie da się sprowadzić do stwierdzenia, że to "logiczne", "proste" i zamknąć w
  • Odpowiedz
@dzordzyk: Czy wg. Ciebei wolny rynek, przejrzyste prawo podatkowe, nie jest lekarstwem na tak niski współczynnik przetrwania nowych przedsiębiorstw i ogólnie jej liczby w skali kraju? A co z redukcją urzędników, których jest cała plaga? Odnośnie miałkiego programu wyborczego się z Tobą nie zgodzę, bo uważam, że jest odwrotnie. To partie obecnie "modne" rzucają frazesami o wybudowaniu mieszkań i zmniejszeniu bezrobocia. Jak oni chcą to zrobić? KNP poprzez obniżenie podatków i
  • Odpowiedz
KNP poprzez obniżenie podatków i uproszczenie wszelkich możliwych procedur


@karbidcac2: KNP nie ma żadnego pomysłu na gospodarkę. Nigdy nie usłyszałem żadnego konkretu z ust jakiekolwiek członka tej partii (podobno Wipler ma zacząć z kimś konkretną współpracę, ale narazie też nic nie słychać). Pomysły Korwina można porównać do pomysłów Kononowicza tj "zlikwidować wszystko". Kompletnie nieprzemyślane, bez żadnej analizy, bez uwzględnienia skutków społecznych, a nawet gospodarczych. Skończyłoby się tak jak z uchwałą lustracyjną
  • Odpowiedz