Wpis z mikrobloga

Tak w temacie ostatniego coming outu z gorących i "elicie internetu".

#wykop:

lubisz z dupy do buzi?


tu jest Polska nie Bruksela, tu się gejów nie popiera

I inne...

Artykuł o #reddit:

„Mam 38 lat, sam wychowuję syna, który za 4 miesiące skończy 14 lat. Niedawno pożyczyłem od niego iPada. Zapomniał wykasować historii i zobaczyłem, że wpisywał „Jestem gejem co teraz?” Ostatnio jakby miał doła, zrobił się trochę odległy. Kocham go oczywiście bez względu na to, jaką płeć on kocha, tylko jak mu to powiedzieć, by niczego nie zepsuć? Boję się, że jak zacznę robić aluzje, to on wyczuje, że mam z tym problem, a jak zapytam go wprost, to zamknie się jeszcze bardziej. Jakie mam opcje?” – zapytał użytkownik Reddit o nicku HeMeYou. Dostał mnóstwo odpowiedzi. M.in. „Zaczekaj, niech wyoutuje się sam na własnych warunkach. Ty tylko pokaż mu, że dla Ciebie nie ma sprawy”.


Jakiś czas później HeMeYou napisał:

„Dzięki za wszystkie rady. Zagadnąłem go o coming out Tima Cooka z Apple’a i zamiast zwyczajowego „hmm, tak, fajnie”, on rzeczywiście wypowiedział pełnych kilka zdań. Zachęcony powiedziałem, że zauważyłem, że ostatnio jest mniej radosny. Odpowiedział tylko „Tak, wiem…” To już nie cisnąłem.


Następnego dnia odebrałem go ze szkoły i zacząłem rozmowę w samochodzie. Wyglądała mniej więcej tak:


- Podoba ci się ktoś w szkole? (celowo powiedziałem „ktoś”, by nie wskazywać na płeć)

- Hmmm… może

- O! To komu tam się aż tak poszczęściło?

Spojrzał na mnie trochę zmieszany, nie wiem, dlaczego. Może dlatego, że nie powiedziałem: „to kim jest ta szczęściara?”


- To ktoś z lekcji francuskiego.

- I co Ci się podoba w tym ktosiu?

- A tak, ogólnie.

- Na przykład?

- Nie wiem… Ma poczucie humoru.

Już miałem odpuścić, ale powiedziałem jeszcze: „Ktokolwiek to jest, to ma farta, że ma Ciebie za chłopaka”. Patrzyłem na drogę, ale wręcz czułem, jak przewraca oczami. Chyba przedobrzyłem.


Podczas kolacji jedliśmy w ciszy i nagle usłyszałem: „Tato, chciałem Ci coś powiedzieć już w samochodzie, ale bałem się, że spowodujesz wypadek”.


„O mój Boże – to jest ten moment” – pomyślałem i spojrzałem na niego znad talerza.

„Jestem gejem”

„Wiesz, że cię kocham, nie?” – po prostu nie mogłem się powstrzymać, by się nie uśmiechnąć.

Objąłem go, a on się rozpłakał.


Potem on siedział ze swoim iPadem, a ja przed telewizorem, myśląc, że jestem najszczęśliwszym ojcem na świecie. Do tych, co pytają, co teraz – odpowiadam: zacząłem szukać jakichś młodzieżowych organizacji LGBT. Mój syn ma niesamowity potencjał. Myślę, że takie organizacje mogłyby pomóc mu się dalej rozwijać”

Całość tu:

http://www.buzzfeed.com/jobarrow/a-dad-received-messages-of-support-from-strangers-after-acci

#neuropa #homoseksualizm #homofobia
G.....M - Tak w temacie ostatniego coming outu z gorących i "elicie internetu".



#w...

źródło: comment_3U2Z2T0x9cQ9sgpcYwxKZuyMtxTKryFy.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer: "prawdziwi spokojni normalni geje" xD Bo gej musi byc niesamowicie spokojny, mało się udzielać w spoleczenstwie, nie wychodzić z partnerem na miasto, nie nosić kolorowych ubrań, nie walczyć o swoje równe prawa, wgl najlepiej niech tylko siedzi w domu. Takie komentarze zawsze rozbrajają.

+ oczywiscie dodane zdjęcie jakis rozebranych jednostek, które chwilę po tym zostały wyproszone z parady.
  • Odpowiedz
I teraz ojciec bedzie szukal organizacji lgbt w ameryce zeby stare pedaly mogly sobie pouzywac na jego synu xD kochajacy ojciec, nie ma co


@irish71: A teraz przeczytaj tekst ponownie i znajdź słowo "młodzieżowe".
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Moim zdaniem zle zrobi jak wlaczy go do jakiejs organizacji dla homo. Powinien go kierowac raczej droga, ze jest takim samym elementem spoleczenstwa jak kazdy inny i po prostu dac mu zyc.


@pejczi: Dlaczego? Co w tym złego? Bo pozna inne osoby w podobnej sytuacji jak on? Bo pójdzie na paradę walczyć o równe prawa? Straszne!
  • Odpowiedz
"prawdziwi spokojni normalni geje" xD Bo gej musi byc niesamowicie spokojny, mało się udzielać w spoleczenstwie, nie wychodzić z partnerem na miasto, nie nosić kolorowych ubrań, nie walczyć o swoje równe prawa, wgl najlepiej niech tylko siedzi w domu. Takie komentarze zawsze rozbrajają.


+ oczywiscie dodane zdjęcie jakis rozebranych jednostek, które chwilę po tym zostały wyproszone z parady.


@artpop: sorry ale agresywną walką nie zdobędziecie akceptacji społecznej, możecie przymusić ludzi
  • Odpowiedz
@arczer: Dlaczego od słowa spokojny od razu wchodzić w agresywny? Chodzi mi o to, że każda osoba homoseksualna jest różna, tak jak to jest z osobami heteroseksualnymi. Ktoś może byc spokojny i nieśmiały, ktoś inny gadatliwy i aktywny, ktoś inny może tłumić w sobie emocje, ktoś inny może je wyrażać - nie ma to nic wspolnego z tym jaką kto ma orientację seksualną.
  • Odpowiedz
  • 1
@artpop: Nie rozumiem skad ten atak na mnie biorac pod uwage, ze nie mam nic przeciwko homoseksualistom , ani ich malzenstwu. Moim zdaniem powinno sie wyksztalcic w spoleczenstwie "naturalna" tolerancje, jak rowniez dac do zrozumienia osobom homoseksualnym, ze sa takimi samymi obywatelami jak my i maja takie same prawa.
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Noooo jaaasne, piękny, tolerancyjny zachód, idylla szczęśliwości i kultury. Wszędzie zajebiście, tylko w Polsce bagno, ciemnogród i zaścianek - już mnie nawet nie rusza takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@artpop: Szkoda, jeśli nie widzisz różnicy między Patrickiem Harrisem oraz Raczkiem a Reczyńskim albo Witkowskim :( Szkoda, że nie widzisz różnicy między walczeniem o swoje prawa a zwykłym robieniem z siebie wojujących pajaców ośmieszając i pracując na swój wizerunek na własne życzenie. Coś jak narodowcy, więc mam nadzieje załapiesz o co mi chodzi :) Pomijam, że wielu gejów chce po prostu być uważanym jako zwykły, integralny element społeczeństwa, a nie
  • Odpowiedz
@GangrenaM: To homoseksualizm to choroba, że potrzeba jakichś organizacji, by ludzie nią zarażeni mogli się rozwijać i przystosować do życia w społeczeństwie? Zamiast po prostu olać to i po prostu żyć, oni w jakiś sposób ciągle próbują wyciągać homoseksualizm na pierwszy plan i robić szopkę. Jak nic nie mam do homoseksualistów (ich sprawa, ich dupa), tak takie robienie z tego nie wiadomo czego mnie wkurza niemiłosiernie.
  • Odpowiedz