Wpis z mikrobloga

Tak w temacie ostatniego coming outu z gorących i "elicie internetu".

#wykop:

lubisz z dupy do buzi?


tu jest Polska nie Bruksela, tu się gejów nie popiera

I inne...

Artykuł o #reddit:

„Mam 38 lat, sam wychowuję syna, który za 4 miesiące skończy 14 lat. Niedawno pożyczyłem od niego iPada. Zapomniał wykasować historii i zobaczyłem, że wpisywał „Jestem gejem co teraz?” Ostatnio jakby miał doła, zrobił się trochę odległy. Kocham go oczywiście bez względu na to, jaką płeć on kocha, tylko jak mu to powiedzieć, by niczego nie zepsuć? Boję się, że jak zacznę robić aluzje, to on wyczuje, że mam z tym problem, a jak zapytam go wprost, to zamknie się jeszcze bardziej. Jakie mam opcje?” – zapytał użytkownik Reddit o nicku HeMeYou. Dostał mnóstwo odpowiedzi. M.in. „Zaczekaj, niech wyoutuje się sam na własnych warunkach. Ty tylko pokaż mu, że dla Ciebie nie ma sprawy”.


Jakiś czas później HeMeYou napisał:

„Dzięki za wszystkie rady. Zagadnąłem go o coming out Tima Cooka z Apple’a i zamiast zwyczajowego „hmm, tak, fajnie”, on rzeczywiście wypowiedział pełnych kilka zdań. Zachęcony powiedziałem, że zauważyłem, że ostatnio jest mniej radosny. Odpowiedział tylko „Tak, wiem…” To już nie cisnąłem.


Następnego dnia odebrałem go ze szkoły i zacząłem rozmowę w samochodzie. Wyglądała mniej więcej tak:


- Podoba ci się ktoś w szkole? (celowo powiedziałem „ktoś”, by nie wskazywać na płeć)

- Hmmm… może

- O! To komu tam się aż tak poszczęściło?

Spojrzał na mnie trochę zmieszany, nie wiem, dlaczego. Może dlatego, że nie powiedziałem: „to kim jest ta szczęściara?”


- To ktoś z lekcji francuskiego.

- I co Ci się podoba w tym ktosiu?

- A tak, ogólnie.

- Na przykład?

- Nie wiem… Ma poczucie humoru.

Już miałem odpuścić, ale powiedziałem jeszcze: „Ktokolwiek to jest, to ma farta, że ma Ciebie za chłopaka”. Patrzyłem na drogę, ale wręcz czułem, jak przewraca oczami. Chyba przedobrzyłem.


Podczas kolacji jedliśmy w ciszy i nagle usłyszałem: „Tato, chciałem Ci coś powiedzieć już w samochodzie, ale bałem się, że spowodujesz wypadek”.


„O mój Boże – to jest ten moment” – pomyślałem i spojrzałem na niego znad talerza.

„Jestem gejem”

„Wiesz, że cię kocham, nie?” – po prostu nie mogłem się powstrzymać, by się nie uśmiechnąć.

Objąłem go, a on się rozpłakał.


Potem on siedział ze swoim iPadem, a ja przed telewizorem, myśląc, że jestem najszczęśliwszym ojcem na świecie. Do tych, co pytają, co teraz – odpowiadam: zacząłem szukać jakichś młodzieżowych organizacji LGBT. Mój syn ma niesamowity potencjał. Myślę, że takie organizacje mogłyby pomóc mu się dalej rozwijać”

Całość tu:

http://www.buzzfeed.com/jobarrow/a-dad-received-messages-of-support-from-strangers-after-acci

#neuropa #homoseksualizm #homofobia
G.....M - Tak w temacie ostatniego coming outu z gorących i "elicie internetu".



#w...

źródło: comment_3U2Z2T0x9cQ9sgpcYwxKZuyMtxTKryFy.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer: Niestety. Intelektualnych den o mentalności afgańskiego chłopa tu nie brakuje. Tak nadają na muzułmanów, a reprezentują wszystkie najbradziej podludzkie stereotypy z nimi związane. Trochę przykre.
  • Odpowiedz
Do tych, co pytają, co teraz – odpowiadam: zacząłem szukać jakichś młodzieżowych organizacji LGBT. Mój syn ma niesamowity potencjał. Myślę, że takie organizacje mogłyby pomóc mu się dalej rozwijać


@GangrenaM: w ten sposób z normalnego syna stworzy homoterrorystę.
  • Odpowiedz
  • 47
@GangrenaM: Moim zdaniem zle zrobi jak wlaczy go do jakiejs organizacji dla homo. Powinien go kierowac raczej droga, ze jest takim samym elementem spoleczenstwa jak kazdy inny i po prostu dac mu zyc.
  • Odpowiedz
@GangrenaM:

in fact when I was slightly older than him I had a few flings with guys, which he doesn't know about, so I am 100% supportive.


Więc ojciec sam nie taki hetero, to nie ma się co dziwić. Chociaż, mógł też być hipokrytą.
  • Odpowiedz
zacząłem szukać jakichś młodzieżowych organizacji LGBT. Mój syn ma niesamowity potencjał. Myślę, że takie organizacje mogłyby pomóc mu się dalej rozwijać”


@GangrenaM: no i wszystko fajnie, ale końcówka #!$%@?.

co on, jakiś specjalny jest, że mu organizacji potrzeba do rozwoju?

takie organizacje zazwyczaj są pełne świrusów i tylko pogorszą mu wizerunek (albo i światopogląd)
  • Odpowiedz
I teraz ojciec bedzie szukal organizacji lgbt w ameryce zeby stare pedaly mogly sobie pouzywac na jego synu xD kochajacy ojciec, nie ma co
  • Odpowiedz
@arczer: To co wrzuciłeś jest faktycznie dość obrzydliwe jak na mój gust. Tylko nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy. Gość (jeśli pominiemy tu fakt, że to potem okazał się kawał) nie wrzucił żadnej propagandy, ani takiego zdjęcia (nomen omen - tego typu rzeczy widzę tylko wrzucane na wykop przez wrogów homosiów) - żeby podludzie mogli go wyzywać i ogólnie prezentować tak żałosny poziom jaki zaprezentowali. Jeśli tego typu
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Fajne podejście. Gorzej, jeżeli ten "ktoś" to nauczyciel. xD Trochę żartuję, ale ludzie w wieku 14 lat, niezależnie od płci i orientacji są bardzo podatni na różne wpływy, sugestie, manipulacje. Stąd też ostrożnie podchodziłbym do kwestii coming outu osoby mającej czternaście lat.

I tak, wiem że zaraz ktoś może wyjść z argumentem, że są dojrzalsi 15 latkowie od 30 latków, bo czemu nie? Tylko po prostu 14 letnią osobę
  • Odpowiedz
co on, jakiś specjalny jest, że mu organizacji potrzeba do rozwoju?


I teraz ojciec bedzie szukal organizacji lgbt w ameryce zeby stare pedaly mogly sobie pouzywac na jego synu xD kochajacy ojciec, nie ma co


@irish71: @varez: Dzieci są własnością rodziców, nie wasz interes, lewaki :)
  • Odpowiedz
@GangrenaM: pytanie, czy dobrze robi, że akceptuje jego homoseksualizm. Bo sam syn jako osoba to jedna sprawa, a jego homoseksualizm to druga sprawa. Tutaj nie chodzi o to, czy go kocha, czy nie kocha, bo jego syn nie będzie na co dzień żył jego akceptacją, tylko własnym życiem i pytanie czy będzie w stanie osiągnąć jakąś emocjonalną równowagę
  • Odpowiedz
@GangrenaM: ale zdajecie sobie sprawę, że tam wpisy sa moderowane i do tego są 'plusy' i 'minusy' jak w komentarzach do znalezisk i zapewne u nas plusowane wpisy na mirko, dostałyby parę minusów, a poza tym zostałyby usunięte przez moderatora. Tam pewnie też znalazło się parę przykrych wpisów.
  • Odpowiedz