Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxone #xbox360 #gry #konsole

siema, mam do was pewne pytanie. Chciałbym sobie kupić nowego asasyna na xgówno, oczywiście jak najtaniej. Na allegro widzę aukcję, gdzie już za około stówke mogę go mieć. Jest tam coś takiego tylko, że kupuję nie bezpośrednio grę, a profil na którym jest ona. Nie przeszkadza mi to, bo chciałbym tylko grę przejść i tak samo opchnąć ją dalej. Opyla mi się coś takiego na przykład wziąć? Nie chcę się po prostu rozczarować, że nagle te same konto kupiło 5 osób i #!$%@? pogram.
  • 13
  • Odpowiedz
@Tukan29: #!$%@? nie #!$%@? z banem trudno sprzedać. Można przenosić licencje chyba raz na rok albo dwa, no to konto można sprzedać ale za jakiś czas jak już będzie miało wartość 5-10zł
  • Odpowiedz
@Tukan29: kupilem na #xboxone i powiem Ci, że po godzinie przestałem grać. Jak wyjdą jeszcze z 2 patche to wrócę do grania. Obecnie nie ma z tego zbyt wielkiej radochy a na siłę grać nie chce. Festiwal bugów taki, że aż trudno mi w to uwierzyć. Jeśli koniecznie chcesz kupić to obczaj sobie na ebayach, bo nowy xone wyszedł w pakiecie z ac i mi udało się kupić kod do pełnej,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@szarlejos: aż tak źle? Czytałem, że właśnie wersja na xkloca jest najstabilniejsza. I widziałem te kompilacje bugów, ale jak włączyłem pierwszy lepszy gameplay, to wszystko wyglądało spoko
  • Odpowiedz
@Tukan29: lewe profile, sprzedawanie profili, jak cebula motzna to można zawsze taniej w innym regionie kupić, zamiast bawić się w watpliwy proceder. :)
  • Odpowiedz
@Tukan29: Strasznie źle mi się o tym mówi, bo ogólnie nie jestem typem narzekacza :/ Niestety porównując do poprzednich części ta jest tak dziurawa, że zabiera z gry "to coś". Jeśli na innych platformach jest gorzej to już w ogóle sobie nie wyobrażam rozgrywki. Proponuje Ci poczekać z miesiąc. Cena spadnie, bugi naprawią - wtedy może będzie to miało sens.
  • Odpowiedz