Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: Sekunda sprawia wrażenie książki wartej przeczytania, szkoda że nie ma ebooków w księgarni. Nie wiem czy przed wyjazdem zdążą mi przysłać :) Za to Drogę można za dwie dychy dostać i chyba to sobie kupię. Dzięki za sugestię :)
@bezmozgiezombie: Z tymi książkami to zawsze tak jest, że niektórym jedna się podoba a inni uważają ją za tragedię. Ja np. nie mogłem przebrnąć przez Apokalipsę wg. Pana Jana. No po prostu pierwsze 30 stron odrzuciło mnie swoim infantylizmem. Innym za to się podobała. Ba! Nawet w zestawieniu najlepszych książek post-apokaliptycznych, które było na głównej zeszłej zimy się znalazło. Chyba trzeba po prostu próbować.
@jack-lumberjack: Wiadomo, gusta każdy swoje ma i luz :)

ALE.

Czytałem dawno temu, więc sporo mi wyleciało z głowy. Faktycznie, może za dużo hurr durr było i powinienem podejść bardziej na lekko.

Po pierwsze zezwierzęcenie totalne z powodu braku elektryczności. Śmieszne jest jak ludzie się zmienili bo nie ma prądu. Jak stają się psychopatami bo wyłączyli światło. I to w kilka dni. Na tym bazuje cała książka a jest głupie strasznie.
@bezmozgiezombie: to są właśnie rzeczy na które warto przymknąć oko :)

Po pierwsze zezwierzęcenie totalne z powodu braku elektryczności. Śmieszne jest jak ludzie się zmienili bo nie ma prądu. Jak stają się psychopatami bo wyłączyli światło. I to w kilka dni. Na tym bazuje cała książka a jest głupie strasznie.


spoiler treści książki