Wpis z mikrobloga

Hej tam, uczestnicy #mirkoligaps3 - pora na małe sześć-dziewięć! Chodzi mi oczywiście o sześćdziesiątą dziewiątą kolejkę naszych rozgrywek!

--------------------------------

MIEJSCE 5

Zakończył zmagania w Dead Island platyną, a teraz staje się ważną personą Los Santos - mowa o @Radosz86, który zajął piąte miejsce.

Po raz trzeci mamy okazję widzieć Radosz86 na piątym miejscu. W Top 5 pojawia się on po raz dwudziesty drugi.

MIEJSCE 4

Zawodnik z miejsca czwartego postawił na ilość pucharków - zdobywał je w SteamWorld Dig, Call of Duty: Advanced Warfare, Worms Battlegrounds, Wolfenstein: The New Order, EA Sports UFC oraz Plants vs Zombies: Garden Warfare. Cały @Vegan...

Veganik po raz trzeci zajmuje czwarte miejsce w karierze - jest to jego trzynasta wizyta w Top 5.

MIEJSCE 3

Brązowy medal zdobywa @Dark, którego pobyt w Paryżu (Assassin's Creed: Unity) przyniósł mu zdobycze w postaci rzadkich trofeów.

To szósty brąz (rekord!) dla Ganek94 - jego jedenasty medal podczas czternastego razu w Top 5.

MIEJSCE 2

Podobnie poprzedni tydzień spędził @jarbi, który zebrał jednak trochę więcej punktów z Unity i dołożył do tego pucharek z Trine 2: Complete Story.

jarbisek zdobywa srebro po raz siódmy - jest całkiem konsekwentny, posiadając ogólnie dziewięć krążków. Do pierwszej piątki wskakuje po raz dwudziesty szósty.

MIEJSCE 1

Muszę przyznać - czekałem długo na tą chwilę. W końcu nadeszła! Jest z nami od samego początku, ale najwyższe miejsce na podium zawsze mu jakoś umykało. Teraz z wielką przewagą tryumfuje, dzięki trofeom z BioShocka (platyna), The Walking Dead, L.A. Noire (platyna), Need for Speed Most Wanted (platyna) oraz Call of Duty Modern Warfare 3.

Wielkie brawa dla @shichibukaii! Wiekopomna chwila!

Pierwsze złoto jannekk dołączy do jego kolekcji medalowej, składającej się już z jedenastu krążków. Po raz dwudziesty pojawia się w Top 5.

--------------------------------

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '14:

3334 - sewciuo [+735]

3106 - jannekk [N]

3010 - Radosz86 [+1194]

-----------------

2948 - MiSzCzU90 [+1147]

2934 - jarbisek [+1828]

2641 - Ziomano [+783]

2194 - Veganik [+1439]

1470 - Ganek94 [N]

1427 - KORranPL [+611]

1144 - RemirexPL [N]

973 - MartinessPL

816 - KORraNPL

673 - magdaknapik

653 - Nizki

[N] - nowość na liście

liczba po prawej stronie PSN ID wskazuje ilość punktów zdobytych w tej kolejce

~~~~~~~~~~HALL OF FAME~~~~~~~~~~

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '13: Liquid-Snake-PL

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '13: Veganik

GRACZ MIESIĄCA - LISTOPAD '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - GRUDZIEŃ '13: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - STYCZEŃ '14: Brozyn88

GRACZ MIESIĄCA - LUTY '14: fejfah

GRACZ MIESIĄCA - MARZEC '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - KWIECIEŃ '14: BrozYn88

GRACZ MIESIĄCA - MAJ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - CZERWIEC' 14: jarbisek

GRACZ MIESIĄCA - LIPIEC '14: ColekPL

GRACZ MIESIĄCA - SIERPIEŃ '14: NilhiR

GRACZ MIESIĄCA - WRZESIEŃ '14: Radosz86

GRACZ MIESIĄCA - PAŹDZIERNIK '14: Radosz86

--------------------------------

Jak powstaje tabela? O 00:01 (UK), w poniedziałek, robię screenshota podsumowującego nasze zmagania. Tabela ulega zmianom z godziny na godzinę, ale to właśnie wtedy podsumowuję nasze tygodniowe boje.

Jak dołączyć do zabawy? Załóż konto na TrueTrophies, wyślij mi zaproszenie do znajomych (ew. podaj jako reffera Ziomano przy rejestracji - w ten sposób system automatycznie wyśle zaproszenie), a ja odwdzięczę się zaproszeniem do ligi. By trafić do tabeli należy mieć konto od 7+ dni.

Pamiętajcie zalogować się na TrueTrophies raz na jakiś czas!

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @KORraN @klinik96 @klik34 @jarbi @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @Grumens @Omka @Bimbeer @kermitsl @Wandsbeker @diwi @Wukau @CrossX @ADSSADFDFS @ReeGall @Fejfer @gopix @psposki @andziela @yacolek @Hajak @Dark @menmikimen @skruczysyn @Miton3 @wlochatyjoe @So_I_Scream @nilhir @cherryq @REMIR3X @Radosz86 @SpiderFYM @M4ks @Matyson @pazdzioch564 @RayRayRay @Sad- @kuba668 @ferus_info @Mr_Trabalski @Paputka @disufhs89ws34oklrsfs @PanKawa @maciekpod @Xayan @baNicja @supremin1 @JahMuffin @remixs @Titan_Human

#mirkoligaps3wyniki
Pobierz
źródło: comment_QSaW2i9V9Gg0z9FIOOex3UsrDwQrCTD3.jpg
  • 43
@Zioman: ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

szczerze to chciałem nazbierać 10 prawie-platyn i później dobić tylko ostatnie trofeum w jednym tygodniu żeby być pewnym wygrania, ale nie wytrzymałem i skończyło się na 3 xD

niestety ciężko będzie mi powtórzyć tyle punktów, ale cel spełniony tak jak obiecałem!
@Liquid_Snake: a pomyśleć, że nawet pierwsze miejsce miałam! Nowa praca za dużo czasu zabiera, dodatkowo utknęłam z baaaaardzo czasochłonną grą, która mało daje w zamian za czas nad nią spędzony ( ͡° ʖ̯ ͡°)