Wpis z mikrobloga

Mirki, co tu się #!$%@?ło. Dostałam warna i usunięto mój mocno plusowany wpis o @anulskar, w którym zwróciłam uwagę na jej super wpisy w rodzaju:

Panowie i panie kombatanci. Na święta życzę wam abyście cierpieli tak jak wasze ofiary. Nikt kto sluży w jakimkolwiek wojsku nie zasługuje na szacunek.


One sobie dalej wiszą, nikomu nie robiąc krzywdy, a nade mną wisi groźba bana. Super moderacja, bulwo.

#moderacjacontent #wtf #pieczarkameczennik
p.....a - Mirki, co tu się #!$%@?ło. Dostałam warna i usunięto mój mocno plusowany wp...

źródło: comment_hce2b27e8VuwchIyLnV6HrYDCuROxi5p.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czteropak: Podwójne standardy, jak ja komuś nadaję tytuł debila wypoku, to od razu tak bardzo obrażam, przekleństwa mocno, a jak Leszke komuś palnie "z kogo debil chyba z ciebie" to wsjo w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pieczarrra:

...a jak Leszke komuś palnie "z kogo debil chyba z ciebie" to wsjo w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zostań prezydentem widać się opłaca. ( )
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Niech zgadne, mod 6em ? Najgorszy chyba tutaj i najbardziej stronniczy. Dal mi bana z nic i oczywiscie zero wyjasnienia.

Co roku powinno byc glosowanie na najgorszego moda i jesli zarzuty pod jego adresem sie czesto powtarzaja i glowni admimi uznaja je za sluszne, to powinien wyleciec.

Bo za duza samowolka tu jest, nikt ich nie kontroluje i bardzo zle wykonuja swoje zadania. Dopiero co zreszta byla afera na
  • Odpowiedz
Podwójne standardy, jak ja komuś nadaję tytuł debila wypoku, to od razu tak bardzo obrażam, przekleństwa mocno, a jak Leszke komuś palnie "z kogo debil chyba z ciebie" to wsjo w porządku


@pieczarrra: immunitet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz