Wpis z mikrobloga

Mirki, mam taki problem; zaktualizowalam oprogramowanie w iPadzie mini jakiś czas temu i od tamtej pory zaczęły sie problemy...

Safari strasznie zamula, mam problemy z połączeniem sie z wifi, ekran obraca sie z kilkunastosekundowym opóźnieniem albo i w ogóle, przeglądanie galerii zdjeć jest czasochłonne. Dodatkowo zaraz po aktualizacji klapka z etui, która wygaszala automatycznie ekran nagle przestała działać, mimo iż kupiłam etui stosunkowo niedawno. Ogólnie rzecz biorąc - iPad zaczął działać 10 razy wolniej. Gdzieś wyczytałam, ze 'wystarczy tylko' przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych, jednak bardzo nie leży mi ta opcja.

I tutaj pytanie do Was - wiecie co z tym zrobic?

#pytaniedoeksperta #pytanie #ios #ipad
  • 10
@adrenalina: może wersję oprogramowania być napisała? W sumie pominęłaś najważniejsze. Ogólnie to i tak gówno można zrobić - liczyć że właśnie powrócenie do fabrycznych ustawień pomoże. Softu do starszego nie cofniesz.
@packu: Z tego co zauwazylem - ma bardzo duze. Odkad zaczalem uaktualniac przez itunes wszelkie problemy po aktualizacjach zniknely jak reka odjal.

A jak ktos ma problemy z bt czy wifi czy z samoczynnym wylaczaniem czy zwiechami to jak sie pytam to za kazdym razem slysze ze aktualizowal OTA.

Nawet kiedys goglowalem i okazuje sie ze duzo ludzi tak ma.

Taka rada na przyszlosc