Wpis z mikrobloga

@ryhu: Bo X/Y to był nowy region, wielka niewiadoma, a tutaj nostalgiafagi ekscytują się powrotem swojego ulubionego regionu :P

Zresztą też będę się ostro jarał koło 2019 że Sinnoh wraca ;)
@Wild_Derp: X/Y najlepsze? A co w nich dostrzegasz takiego niewiarygodnego? Mnie tam strasznie irytuje niesamowicie mało sidequestów w porównaniu do starszych gier, styl chibi dla każdej postaci, poszarpana muzyka z kawałkami skranie różnymi (IMO niepasującymi) i nudny region, któremu daleko brakuje do Hoenn czy Sinnoh. Lagi, brak 3D w overworldzie, niskiej jakości tekstury w porównaniu do KIU, MK7 czy Revelations, przynajmniej koncept mega-ewolucji jest spoko, ale znacznie mniej wprowadzonych Poków w
@joookub: Co dostrzegam takiego niewiarygodnego? To, ze gra mnie tak pochłonęła jak goldy w podstawowce i mialem ochote zebrac wszytsko co sie da i wycisnac ostatnie soki z gry. Ta gra raczej byla nastawiona na rozgrywke sieciowa i nowe mozliwosci z tym zwiazane. Do tego gameplay jest zywy, nie to co w Ruby/Sapphire jakby ktos celowo te walki wydluzal przez co byly nudne. Mniej wprowadzych pokow to wedlug mnie zaleta. Od
@Wild_Derp: Mówisz o Pokemonie kosiarce, Pokemonie lodzie włoskim czy Pokemonie puszce? A co, a w Gen1 takich nie było? :P Lickitung, Exeggutor i preewo, Ditto, Voltorb, dziwne designy Pokemonów istniały od zawsze i właśnie dziwi mnie w XY, że nie wprowadzili żadnych ciekawych designów. No i mówienie że od gen 4 zaczęły się designy sypać to tak trochę najgorsze co można Pokemonom zarzucić, bo designy z gen 4 bardzo nawiązywały do
j.....b - @Wild_Derp: Mówisz o Pokemonie kosiarce, Pokemonie lodzie włoskim czy Pokem...

źródło: comment_4zM6POyqwtaPPZXs3k4GB7W8h5a7kJxZ.jpg

Pobierz