Wpis z mikrobloga

@Haptisimo: jedno z tych anime, któremu można zarzucać wiele, ale na pewno ma to, czego ja szukam w chińskich bajkach: po każdym odcinku ma się ochotę na kolejny, jeszcze tylko jeden, a potem i tak zarywa się nockę.

Btw mangę polecam, weź tylko pod uwagę, że warto ją zacząć od początku, bo końcówka anime nie ma z mangą nic wspólnego. Szkoda tylko, że wychodzi okropnie nieregularnie i czasem czytając nowy chapter
@GeneralX: ooo, a widzisz, ostatni chapter jaki czytałem to 154, nie wiedziałem że już jest 155... nie wiedziałem też, że będzie ostatni, już się biorę za czytanie.
@Haptisimo: Dla sprecyzowania ostatnia walka w anime jest przerobiona tak by się historia jakoś zamknęła, a w mandze to jeden z ważniejszych kamieni milowych fabuły która dalej się rozkręca;]

No i tak jak już zostało wspomniane manga również została zakończona jakiś czas temu i nie było źle.
No i tak jak już zostało wspomniane manga również została zakończona jakiś czas temu i nie było źle.


@Banri: dwa tygodnie temu, jak widzę. Dość nagle się skończyło, że też żadnych zapowiedzi nie zauważyłem, normalnie to ryczą na pół strony, że "5 chapters left!!!":/
@ryhu: Czy ja wiem, pozostawili furtkę w pewnym sensie na coś więcej, ale ogólnie tłukli się dość długo i zakończenie walki było również zakończeniem mangi gdzie że tak powiem wszystkie długi zostały spłacone.
@Banri: Czytałem o tym, że twórcy anime tak na prawdę zostawili otwartą furtkę do drugiego sezonu. Z dość błahego powodu, manga nie była chyba wtedy jeszcze skończona (jak się mylę to mnie popraw). I sama końcówka mangi jest też ponoć inna.

PS. Zresztą po co się produkowałem, sam o tym napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ryhu: Nie wiem nie czytałem, więc nie mam zdania. Za to