Wpis z mikrobloga

Przeprowadzam się do #lodz w najbliższym czasie. Jakie rejony miasta polecacie do wynajęcia mieszkania, a które omijać?

Interesuje mnie w szczególności wschód lub północny-wschód miasta i generalnie obrzeża miasta.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możesz spróbować na widzewie wschodzie ew. zbiorcza lub dąbrowa (na razie tramwaje są w remoncie, więc dojazd tylko autobusami do centrum), ale sam dojazd do centrum jest ok 15-20 minut. Bałuty i śródmieście średnio polecam bo możesz szybko się zrazić do łodzi ;-).
  • Odpowiedz
@typowyjanuszwons sama nazwa tej dzielnicy napawa mnie optymizmem :D

@2ndLaw @strikerg muszę wschód bo tam będę pracował. Dojazdy nie za bardzo mnie interesują bo i tak samochód.

Chce znaleźć jakieś spokojne osiedle na wschodzie gdzie będę mieć blisko do roboty.
  • Odpowiedz
@nasyd No to widzew wschód będzie ok (jest tam ryneczek- tesco 24h, jakieś gastro też się znajdą) niczego więcej do życia nie potrzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nasyd: Ja szukałem na szybko mieszkania i najlepsze pod względem ceny/standardu znalazłem na północy - Radogoszcz Wschód dokładniej. Warto też sprawdzać wszystko co przy zgierskiej i pojezierskiej-julianowskiej. Daj znać na priv bo jestem weteranem przeprowadzek :D
  • Odpowiedz
@stawros35: robota nie w łodzi tylko na wschód od łodzi - budowa A1.

@detokstyle: możliwe, że firma już mi wynajęła mieszkanie. w tygodniu wszystko będę wiedział i w razie co na pewno się odezwę.

@strikerg: to w sumie idealnie. jeszcze może jakaś siłownia ( postanowienie norowocczne na 2015 :D )
  • Odpowiedz