Wpis z mikrobloga

@tuhna: To samo można zaobserwować w programie na TVN Turbo - Gadżet. Gadżet - różne pierdoły, czasami naprawdę ciekawostki, słuchawki, kamery, samolociki, telefony etc. No #!$%@? cały przekrój różnych gadżetów.

Pani Gadżet - garnki, elektryczne mopy, nowoczesne żelazka, niecodzienne filiżanki, jakaś nowa pralka itp.

Feministki mogą sobie walczyć, ale jak widać kobiety chcą to oglądać i to je interesuje.
@tuhna: ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak przeglądam katalogi z zabawkami zazwyczaj przykuwają moją uwagę zabawki, które są na stronach dla chłopców. Po co nadawać płeć zabawkom? I jeszcze ten wszechobecny róż w zabawkach dla dziewczynek (,) . Mam nadzieję, że producenci i dystrybutorzy zawrócą z tej drogi.

Czasem czytam wypowiedzi wykopowiczów, którzy maja córki, piszą z dumą, że nie wychowują córki na tzw
@besiaczek: no ja w dzieciństwie bawiłam się klockami, napieprzałam patykami i skakałam po drzewach ;) może dlatego marzę o helikopterze zdalnie sterowanym... byłemu chciałam kiedyś kupić tylko po to żeby się nim bawić :D no i wykupiłam mu strzelnicę dla dwojga ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przed terminem zabawy się rozstaliśmy :<<<
@tuhna: Ja do dzisiaj kupuję lego, chociaż jestem mocno po 20-stce :D Wychowywałam się z bratem, więc mogłam wypróbować wszystkie "chłopięce" zabawki. Bardzo lubiłam sklejać samoloty, miałam własne resoraki i armię żołnierzyków.

Niestety nie udało mi się wywalczyć dostępu do komputera, brat wygrał. Gdy poszłam na studia ścisłe, było mi bardzo trudno nadrobić zaległości w obsłudze kompa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ten obrazek, który @nachteil zamieścił powyżej