Wpis z mikrobloga

Tak bardzo chciałam wylądować w jakimś ładnym mieście w #uk, ale padło na #leeds. Fakt, że mam tam znajomych miał największy wpływ na tę decyzję, no i wydaje się to najbezpieczniejsza opcja jeśli chodzi o pracę. Szkoda tylko że jest tam tak brzydko ().

Nie miałam przyjemności przeczytać przychylnych opinii na temat tego miasta, ktoś był/mieszkał/pracował?

Pytanie mam: dlaczego Leeds to nie jest najgorsza decyzja mojego życia? Możecie kłamać. :D
  • 30
  • Odpowiedz
@lovn: a ja słyszałem, ze leeds jest całkiem całkiem. poza tym - ruszyłaś do lepszego świata, a to zawsze jest dobra decyzja :)
  • Odpowiedz
@lsh: Możliwe że ruszam do gorszego świata, obecnie mieszkam w Holandii i boje się że UK to tylko łzy i rozczarowanie. Stres motzno :)
  • Odpowiedz
@lovn: mieszkam niedaleko leeds i jest całkiem przyjemnie :) Ładne widoczki w okolicy, sporo do zwiedzania. poza tym z pracą nie ma problemu ( chociaż z pracodawcami czasem są). osobiście nie narzekam ( może tylko na byłego pracodawcę). Nie wiem czym tu się stresować :)

no i w piątek masz okazję spotkać mirków na #yorkshirewykopparty w darfield :)
  • Odpowiedz
@lsh: Właśnie na takie odpowiedzi czekałam! Dziękuję Ci dobry mireczku :).

Myślę że na którymś z wykoparty się pojawię, ale nie na tym piątkowym bo póki co nadal siedzę w Holandii. :>
  • Odpowiedz
@lovn: Czego sie spodziewałeś, Leeds to brytyjski odpowiednik Łodzi :P

Za wikipedią - "In the 17th and 18th centuries Leeds became a major centre for the production and trading of wool. Then, during the Industrial Revolution, Leeds developed into a major mill town; wool was the dominant industry but flax, engineering, iron foundries, printing, and other industries were important.[7] From being a compact market town in the valley of the
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Bradford wygląda spoczi na zdjęciach, Leeds już nie bardzo :)

@lemo: Myślałam że bardziej odpowiednik Katowic :D Dzięki za link, już się zapoznaję i próbuję uradować serduszko :D
  • Odpowiedz
@lovn: W takim razie umówmy się, że Leeds to połączenie Łodzi z Katowicami. Lepiej Ci teraz? :)

Odwagi mireczku, nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze!
  • Odpowiedz
@lemo: Dużo lepiej, ja nawet lubię Katowice :DDD Wiem że będzie dobrze, tak tylko panikuję, w końcu jestem kobieto ;)
  • Odpowiedz
@lovn: Zapraszam do Peterborough. Poza katedrą w centrum i Nene Parkiem w Ferry Meadows nie ma tu dosłownie nic. Same babajewo i litwińce oraz główna ulica Lincoln Road ciągnąca się kilkanaście mil.
  • Odpowiedz