Wpis z mikrobloga

@Kelemele: A weź się człowieku spytaj lekarza, który będzie Cię badał gdy pójdziesz oddać krew. Boisz się że lekarz powie Tobie prosto w oczy co myśli o łączeniu palenia zielska i oddawania krwi?
@Kelemele: Ciebie chyba złapała. Pytasz się mirków o rzeczy o których wiedzę ma tylko odpowiedni lekarz.

Coś mi się wydaje że potrzebujesz naszego pozwolenia byś z czystym sumieniem mógł iść oddać krew i przy okazji zataić w ankiecie i u lekarza że palisz maryśkę.

W ankiecie masz pytanie o narkotyki i o ile ważne dla Ciebie w oddawaniu krwi jest oddanie krwi, która nie zaszkodzi biorcy, wpiszesz że palisz zioło.

To
@goblin21: no jeden już zadecydował. Człowieku przecież ja nie oddawałem do tej pory i nie muszę. Pali sporo ludzi którzy oddają i stąd pytanie. Mnie nie złapała, a to Ciebie coś boli w trzewiach że ktoś zapyta.
@Kelemele: Marysia chyba za bardzo się Tobie rzuciła na głowę.

Twoja krem na być czysta. Nie może nieść żadnego zagrożenia dla biorcy. To lekarz decyduje czy możesz oddać krew gdy palisz bądź paliłeś maryśkę.
@ZajebbcieTrudnyNick: Korzystacie z tego dnia wolnego? Pracujecie w jakichś większych firmach? Sam oddawałem jak dotąd 4 razy. Pracuje w małym przedsiębiorstwie, raczej nie wyobrażam sobie sytuacji, w której idę do szefa i mówię mu, że dziś mam wolne bo oddawałem krew.
@sowacx: co firma to obyczaj, z własnego doświadczenia:

Wielkie korpo, największa firma w branży w Polsce srająca po kątach jacy oni to nie są pro, prywatna opieka medyczna, akcje pt. NazwaFirmy Dzieciom, etc. Próba wspomnienia o tym że jest się krwiodawcą kadrowej - morderstwo wzrokiem.

Mała firma, w tej samej branży - przełożona mnie #!$%@?ła, że poszedłem oddać po pracy i nie wziąłem sobie wolnego :D.
@Kelemele: Ja palę i oddaję normalnie. Nie widzę powodu, dlaczego miałbym nie oddawać krwi, skoro badania są w normie. W ankiecie jest pytania o uzależnienie a jedynym moim uzależnieniem z jakim walczę to nikotyna :/