Wpis z mikrobloga

przykład misji #rosetta pokazuje dobitnie jak działa lewactwo. Gdyby świat powrócił do zasad, które przyświecały cywilizacji europejskiej to już dawno kolonizowalibyśmy Marsa a nie bujaliśmy się w żenującej odległości od ziemi drapiąc jakąś tam nic nie znaczącą kometkę. Widzieliście zdjęcia? Wydaliśmy miliardy euro żeby wysłać sondę na kometę a nie stać nas było na zainstalowanie aparatu z prawdziwego zdarzenia. Czarnobiałe zdjęcia, kamaaaan. W moim żałosnym alkatelu mam aparat co robi kolorowe zdjęcia a lewacka sonda zapodaje jakiś czarnobiały chłam. Oczywiście dlatego, że jakieś socjalistyczne tuzy spod znaku sierpa i młota przekręciły setki baniek na tym projekcie i po prostu zabrakło na aparat co robi kolorowe zdjęcia. Żal, żenada, hucpa, granda, socjalizm. Gdyby prawica miała wreszcie coś do powiedzenia to byśmy już dawno oglądali piękne, kolorowe zdjęcia z krańców kosmosu. Ale oczywiście lewaki wolą promować ZERO GROWTH zerowy wzrost.

#marianbaczalcontent
  • 43
@marianbaczal: Populistyczny komentarz:

NASA przekoloryzowuje zdjęcia i daje nam poprawione graficznie. Tak samo było z księżycem i jego fotografowaniem. Nie wiem jaki jest w tym cel, ale widocznie coś musi być na rzeczy, że nie pokusili się o tak prostą rzecz jak zaawansowane narzędzie fotografujące.


( ͡º ͜ʖ͡º)
@marianbaczal: Ty tak serio? #nieznamsiealesiewypowiem aż dziwi mnie, że ktokolwiek dał Ci plusa. Nic nie wskazuje na to, że ten wpis jest od śmieszka poza kontrolo, więc pozwól że Ci odpowiem.

kolonizowalibyśmy Marsa a nie bujaliśmy się w żenującej odległości od ziemi


Kometa 67P jest znacznie dalej od Marsa, jej wielkość w porównaniu do tej planety to jak nasiono dmuchawca przelatujące przez parking samochodowy przed supermarketem. Parking (Mars) będzie stał tu
@traceur07: Czarnolisto, lewaku. Wiem, że twoja podła rasa wierzy w ZERO GROWTH, zerowy wzrost, ale przestań z tymi bredniami. Ale oczywiście wy lewaki musicie knuć, pluć, jątrzyć, podżegać, prowokować, manipulować, opluwać, kłamać, zabijać patriotów strzałem w tył głowy i podnosić podatki. Wstyd mi za was. Z uporem maniaka skrzętnie zaplatacie odrażającą pajęczynę goebbelsowskiej propagandy, licząc, że nie znajdzie się nikt, go zerwie ją i obnaży wasze machinacje. I ujrzałem piekło. I
@marianbaczal: ACH TY WYKOPKU TYPOWY, TO CIEBIE TROLLUJĘ HEHEE TRZEBA MIEĆ DODATKOWY CHORMOSOM W PREZĘCIE, ŻEBY NIE DOCIERAŁ ARGUMENT O CZARNO-BIAŁYM FOTO, A JA NIE MAM W PREZĘCIE CHROMOSOMU . JAK KOGOŚ TO NIE PRZEKONUJE, JEŚLI DLA KOGOŚ CZARNO BIAŁE FOTENCJE NIE SĄ DOWODEM NA DEFRAUDACJĘ PIENIĘDZY PRZEZ MIĘDZYNARODÓWKĘ KOMUNISTYCZNĄ, TO JEST POLITYCZNYM IGNORANTEM.

WZGLĘDEM TEGO, JAKO PRAWICOWY DZIAŁACZ Z DZIADA PRADZIADA UTOŻSAMIAM SIĘ Z TWOJĄ RETORYKĄ.