Wpis z mikrobloga

@upierz: Nikomu źle nie życzę, ale by ktoś za tego typu masowe zakupy (widziałem tutaj kogoś chwalącego się kontami pozwalającymi na 200+ transakcji) naprawdę nie ucierpiał.
@upierz: Zastanawiam się, czy allegro będzie to w ogóle wypłacać. Myślę, że sprawdzenie historii transakcji (za co tak właściwie są te pieniądze) nie jest trudne. Szczególnie, jak ktoś linkuje do swoich aukcji z ogólnodostępnego portalu. No ale ja już więcej nie podpowiadam, co by za łatwo się procederu zainteresowanym nie tuszowało.
@vaxx: Niektóre aukcje to jawny przewał, ale w skali całego allegro trzeba by wyśledzić wszystkie aukcje z ostatniego tygodnia z użyciem karty visa. Część aukcji rzeczywiście zgodnie z promocją było, sam tak kupiłem kilka rzeczy.
@upierz: Wiesz, niektórzy jawnie afiszują się na wykopie, zapominając przy tym, że wykop jest częścią allegro. Myślę, że bez większych problemów udostępnione zostałoby (nawet na nieoficjalnej stopie) IP osobnika, który reklamując swoje usługi tutaj korzysta z takiego samego w serwisie allegro.pl (no chyba, że ten ktoś pomyślał i tak nie robi, ale i tak wszystko jest do wytropienia :)), a dalej to już prosta sprawa. Zresztą, nie tylko allegro może być
@upierz: Pożyjemy - zobaczymy, jak się sprawa rozwinie. Tymczasem zastanawiam się nad oponami letnimi (-25zł na wysyłkę sprawia, że wychodzi całkiem korzystnie), a tu promocja aktualnie nie działa. Jak żyć ;)
@vaxx: Promocja nie jest jakoś ograniczona na osobę, tylko na konto. A regulamin allegro zezwala na dowolną ilość kont, dane nie muszą być zgodne z prawdą. Także wszystko jest zgodne z regulaminem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Deralian: No to zawsze można ugryźć to od strony sprzedawcy (patrzę tu na tych, którzy najwięcej przekręcą), choćby od strony podatków? ;> Zresztą, trochę szkoda, bo promocja całkiem fajna, a zapewne przez januszybiznesu.png już się więcej nie powtórzy.
@Deralian: Najśmieszniejsze jest to, że oni mogą kiedy chcą zmienić regulamin i nie informują o tym użytkowników. Równie dobrze mogą teraz napisać w regulaminie że 10 zł się płaci od jednego skorzystania i co wtedy?