Wpis z mikrobloga

Witam drodzy Wykopowicze!

Wczoraj w Warszawie były burdy, ale i zielonogórska patologia miała swoje 5 min. Około 5:00 zadzwoniła do mnie domofonem Policja z informacją, że mój samochód - Fiat 126p - leży na boku i dostali w tej sprawie zgłoszenie. Potem schodząc na dół zażartowali sobie "Często go tak Panu przewracają?" mi jednak nie było do śmiechu.

Sprzedałem swój poprzedni samochód i kupiłem "Maluszka" - W doprowadzenie go do dobrego stanu włożyłem dużo czasu i pieniędzy. Całe życie marzyłem o maluchu w i gdy wreszcie go mam stało się coś takiego. Niecałe trzy tygodnie temu wrócił od mechanika, który konserwował podwozie i usuwał wszelkie ślady korozji wycinając blachy i wspawując nowe, potem wymieniane elementy pomalowano. Nawet się ostatnio cieszyłem, że skończyłem jego renowację :/ Samochód stał w Zielonej Górze na zatoczce przy ul. Stefana Wyszyńskiego 21, 23 - jest to jedna z głównych ulic miasta więc liczę, że ktoś widział zdarzenie lub zna patologię, która to zrobiła.

Chcę dorwać godnych przedstawicieli zielonogórskiej inteligencji i z nimi poważnie porozmawiać. Na pewno chcę żeby pokryli koszty naprawy uszkodzeń. Nigdy w życiu nie miałem alkoholu w ustach, nie wiem jak wygląda świat gdy jest się wypitym i co ma człowiek wtedy w głowie, ale jakim trzeba być przy okazji gnojem żeby zrobić coś takiego.

Jako nagrodę za pomoc mogę zaoferować przejażdżkę "Maluszkiem" i wdzięczność.
dhkrowa - Witam drodzy Wykopowicze!



Wczoraj w Warszawie były burdy, ale i zielonog...

źródło: comment_vBwasEfUlbgL4CvZH68YNj8EvMv2jkpd.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@dhkrowa: powodzenia, mi ostatnio uszkodzili samochód w warsztacie, dokładniej mówiąc pijana patola uszkodziła je, bo hehe fachury postawili auto, za które byli odpowiedzialni poza terenem zakładu. Za uszkodzenie samochodu powinno się skazywać na kilka lat ciężkich robót, bo sprać po ryju to według mnie za mało...
  • Odpowiedz
@stingah: za moich czasów nie było gimnazjum, ale dzięki za odmłodzenie ; )

Ponadto mówienie niezgodnie z prawdą to nie jest skrót myślowy, a błąd. Dzięki za info o chlebie razowym, nie wiedziałem. Miłego popołudnia życzę
  • Odpowiedz
@dhkrowa: Współczuje, ja kiedyś zostawiłem swojego ukochanego bandziora 125p pod blokiem bo nie chciało mi się iść do garażu. Rano miałem skopane halogeny, porysowaną maskę i porysowane szyby (próbowali wybić). Policja oczywiście nic nie mogła zrobić, bo przecież trzeba by ruszyć dupę. Za to jak ktoś mi na parkingu zrobił wgniota w innym aucie, to po 2 tygodniach miałem list żeby się stawić na policji. Co się okazało, gość który
  • Odpowiedz