Wpis z mikrobloga

@OnionMan: nie wiem, ja dostałem za darmo od blizza. Ale nie bawiłbym się w kupowanie kont, zwłaszcza za taką kwote, bo zawsze można odzyskać konto
  • Odpowiedz
@OnionMan: zaraz bedzie przeciez losowanie osob ktore beda mogli zaprosic wszystkich swoich znajomych, wystarczy ze ktos z wykopu trafi to i reszta moze miec
  • Odpowiedz
@OnionMan: nie wiem, chyba do konca miesiaca, czas na nabijanie 20lvl jest do 19 listopada(trzeba wbic 20lvl zeby wziac udzial). Pozniej ma byc losowanie i tysiace graczy bedzie moglo wszystkich znajomych z listy zaprosic.

edit: jednak nie do konca gracze musza miec rzeczywisty id i musza byc dodani do listy przed 16 pazdziernika, ale Ciagle do losowania mozna sie zapisac :P
  • Odpowiedz
@OnionMan: daj pan spokój. Zrozumiałbym taką cenę jeszcze kilka miesięcy temu. Jak patrzyłem w kwietniu (gdzie ja już grałem ;p) to było kilkaset euro. Jakieś ~1200 zł o ile pamiętam. A teraz zaproszenia są rozdawane na prawo i lewo, a za kilka dni zostanie wylosowanych kilka tysięcy graczy, których wszyscy znajomi (dodani przed bodaj 16 października) dostaną dostęp. Trzeba tylko mieć 20 lvl gracza, aby brać udział w losowaniu.
  • Odpowiedz
@BaRi: to były czasy jak dostęp miała naprawdę garstka, a ja byłem jedną z może kilkudziesięciu osób w Polsce z tak wczesnym dostępem ;p ale granie na delayu ~300ms, bo serwery były tylko w USA, komfortowe nie było :D
  • Odpowiedz