Wpis z mikrobloga

@xSQr: Ale wiesz że w takim wypadku:

Spisywanie każdego kto wejdzie do banku - w końcu co roku są napady na banki!

Spisywanie każdego kto jedzie do niemiec - w końcu co roku Polacy kradną sporo samochodów z Niemiec.

Spisywanie i nagrywanie właściwie każdego w kazdym miejscu na świecie o każdej porze bo gdzieś tam kiedyś ktoś coś na pewno zrobił.

Tak się tworzy państwa policyjne. Każdy kto na coś takiego
@xSQr: Jedni przyjeżdżają na marsz, inni po łomot a to nie jest sprawa manifestantów co się dzieje wokół i organizatorzy nie powinni za to odpowiadać. Jeżeli w gdzieś na rogatkach Warszawy dojdzie do włamania to też będzie wina idących w marszu?
Szkoda, ze każdego w święto niepodległości traktuje się jako potencjalnego przestępcę.


@mat777: Ale przecież sami uczestnicy marszu wystawili sobie taką laurkę. Gdyby maszerowali jak normalni ludzie, a nie wyrywali drzewek, robili rozrób pod ambasadą Rosji i nie bili sie ze skłotersami, to by nie było trzeba specjalnych środków prewencji.

Ergo: zachowujecie się jak bydło (nie wszyscy, ale część, która rzutuje na wszystkich), jesteście jak bydło traktowani. Nie chcecie by tak było:
@ulv-: Czyli co mają zrobić ?. Społeczeństwo do tej pory nie zadbało żeby wśród niego nie było morderców. Więc każdego trzeba tak traktować i przy każdym krzywym ruchu wpakować mu po dwie kulki w głowę ?
@ediz4: Co za porównanie. Ciekawe, że na marszu Komorowskiego nie ma takich incydentów.

@Gottek: Jeszcze zaraz mi powiesz, że burdami nie zajmowały się osoby, które szły w marszu. Albo że uczestnicy marszu nie krzyczeli hasełek pokroju "raz sierpem, raz młotem" albo "pedały..." Albo że to nie uczestnicy marszu podpalili tęczę. Błagam.
@ulv-: Przy takiej ilości ludzi zawsze znajdą się jakieś szumowiny. Stacje telewizyjne w większości bazują na tematach rodem z faktu więc #!$%@?ą każdy incydent do niesamowitych rozmiarów. Nikt nie wspomni że kilkaset tysięcy ludzi przeszło spokojnie tylko że 5 facetów wyrwało drzewko.
@ediz4: Ideały powiadasz? Jeden taki już był w zeszłym stuleciu, któremu inne rasy i orientacje nie odpowiadały. Ciemny umysłowo jesteś to twój problem ale tego swojego faszystowskiego gówna nie szerz.
@xSQr: to bedzie wtedy juz jego problem. I nie wydaje mi sie zeby dziecko rodziło sie z orientacja seksualna - ta jest wypracowywana przez otoczenie, wiec jesli od małego bedzie słuchać ze homo sa źli to homo moze zostać w okresie buntu młodzieńczego lub nie zostać nim wcale (takie tam moje przemyślenia).

Mi bardziej chodziło o to ze przez grupę 100 #!$%@? wystawiasz opinie całej społeczności obecnej na marszu.
@xSQr: przeczytaj moze to co dodałem w nawiasie?

I nie pisząc tego uszczypliwość - Chętnie przeczytam prace badawcze na temat tego ze homoseksualizm jest wrodzony.
@Svetlan: Jak na razie nie wiadomo co kształtuje orientację.

Ja jednak mając w swoim otoczeniu znajomych homoseksualistów, takich również mieli moi rodzice, sam też będąc wychowywanym na otwartego i tolerancyjnego człowieka jestem hetero - ot co! Co do jednego zgadzam się bez cienia wątpliwości - doprowadza mnie do szału mówienie wszędzie jak homoseksualiści są poszkodowani i narzucają się wszystkim na około, ale to kto z kim chodzi do łóżka to mnie
@xSQr: ja w swoim bliskim otoczeniu homoseksualistów nie mam jednak dalsi znajomi taka orientację posiadają. Mi nic do tego kto z kim i co z czym. Ważne ze oni sa szczęśliwi. Ale tak jak ja nie wychodze na ulice odstawiać cyrków tak i oni nie powinni. Tego wymagam od każdego człowieka. Niestety jest sporo nisz ktore tego nie potrafią pojąć i w ten sposób wyrabiają sobie zła opinie.

Ja sam zostałem
@Svetlan: o te "przesadne wychodzenie" mi chodzi właśnie. Oni nie robią tych swoich parad które nawet mnie odstręczają a narodowcy nie rzucają w nich kamieniami i nie palą tęczy. Wszystko.
co jest złego w haśle raz sierpem raz młotem? :D ustrój komunistyczny był okey według Ciebie?


@Gottek: Święto niepodległości to nie czas i nie miejsce na kibolskie okrzyki.

@ediz4: Organizatorzy więc powinni zapewnić takie środki, żeby takich "szumowin" nie było. Skoro nie potrafią, to robi to za nich policja. Prewencyjnie. I przyznaję im 100 proc. racji, bo nigdy nie zrozumiem rozwalania stolicy pod biało-czerwoną flagą.
Na 100 000 uczestników zatrzymano ile? niech będzie 100 osób to jest 0,001? Myślę, że podobne proporcje są w społeczeństwie Polskim, jak nie wyższe jeżeli chodzi o osoby skazane prawomocnym wyrokiem. Jaki wniosek? zamknąć wszystkich Polaków, to naród przestępców


@Szczerbiec: kwestią nie jest to ile zatrzymano, a ile powinno być zatrzymanych na takim marszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale w innej sprawie się z Tobą zgodzę, nie