Wpis z mikrobloga

@Kichachi: Ucho króla, Koryo (na 4 os.), Cytadela, Shinobi: Wojna Klanów, Hanabi, Dobble, Sabotażysta 2 (to rozszerzenie czyni zSabo zupełnie inną grę, wiele ról więcej strategii i możliwości) Zombie! Ratuj się kto może, List Miłosny (jest niby na 2-4, ale na 5 chodzi lepiej niż na 2 :p), Ewolucja, Set, Korsar (!), Zero, Poentos, Dixit

jakbyś szukał opinii o jakiejś to pytaj, karcianki to mój konik
@antros: Hej Antros! Słyszałam o tej grze 'List Miłosny', mam pytanie: czy ta gra nadaje się dla faceta (ponad 20 lat) na drobny prezent? Szukamy też czegoś droższego dla niego, fana Cytadeli i Munchkina. Pomożesz?
@kanade: List to bardzo dobra gra nie na darmo wygrał Golden Geek (jedne z najważniejszych nagród w świecie planszówkowym) w kategoriach najlepsza gra karciana, najlepsza gra familijna, najlepsza gra innowacyjna i najlepsza gra imprezowa (zdobył też całe stosy innych nagród i nominacji), blef + odrobinę taktyki w miłym sosie, gorąco polecam. Hmm Munchkin to negatywna interakcja więc Ucho króla się nada tam jest jej multum, podobnie zresztą w Koryo (ale jej