Wpis z mikrobloga

Gorące info z pierwszej ręki: Sonic Boom ssie.

Grałem na razie godzinę, jednak już wiem że definitywnie nie polubię tej gry.

Modele jakby ukradzione z Golden Suna/Solatorobo na Nintendo DSa albo podobnej gry, gra się bardzo wolno, każdy poziom to 10+ minut, a muzyka to techno rodem z crapowatych gierek napisanych przez amatorskich deweloperów raszowanych gier w Unity. :/

Z dobrych rzeczy to trochę nawiązania do Sonic Heroes zmianą postaci (oczywiście jedna na ekranie na raz :/) i to, że spinboost daje taki sam przyrost prędkości co guzik sprintu.

SEGA DLACZEGO

#potwierdzoneinfo #nintendo #3ds #sonic #gry #konsole #sega
j.....b - Gorące info z pierwszej ręki: Sonic Boom ssie.

Grałem na razie godzinę, je...

źródło: comment_tpOQ6C7poAOdUB6LZMtV2c20I0A9Ksu2.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@PanKarmelek: Sonic 06 nie był zły.

Był po prostu niedokończony. Ale muzyka była fantastyczna, Sonic gdy zasuwał to serio było czuć tę prędkość, a tutaj? Tutaj gra jest skończona. Teraz pozostało nagrać ją na gierki elektroniczne jak ruskie jaja i rozdawać w Makdonaldzie do Hepi Milów jak gierki z Crashem i Spyro parę lat temu :/

@grzegorz-zielinski: JonTron zawsze na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°
j.....b - @PanKarmelek: Sonic 06 nie był zły.

Był po prostu niedokończony. Ale muzyk...

źródło: comment_mKKTcOcCJFXyFuJv5z90CfcTxdFWrnie.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
SEGA DLACZEGO


@joookub: SEGA poszła po całości obcinając kupony. Raczej wszystkie siły zostały skupione na wersji na konsole Wii U, która też będzie również prawdopodobnie crapem.

To ma być gra dla dzieciaków, który przełkną teraz każdy chłam. Tutaj chodzi tylko o markę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@joookub: Widziałem 3 części już usuniętego let's playa i muszę przyznać, że nie wygląda to zachęcająco. Wręcz przeraźliwie nudno. Ale raczej marki to nie uszkodzi jak 06, bo Wii U ma za mało graczy by roznieść wieści.

Nie jest mi przykro, że jest exclusivem na Wii U, i tak bym nie kupił.

@grzegorz-zielinski: Sonic Team pracuje nad czymś innym. Nad tym czymś pracowało Big Red Button, ludzie którzy
  • Odpowiedz