Wpis z mikrobloga

@futbolove:

Jeśli ktoś naprawdę uważa, że Milik był najlepszym młodym piłkarzem w 2014 roku w Europie, to wtedy rzecz jasna powinien na niego zagłosować, no a zaraz później pójść do lekarza psychiatry.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@futbolove: art z dupy tak naprawde. Dwie inne sprawy. W wypadku Dalibora chodzilo o szydere w malo znaczacym glosowaniu. Tutaj chodzi o psucie wynikow konkretniejszego, dosc waznego glosowania, nie dla szydery z kogos, tylko wlasnie zwykla manipulacja. Wiem ze weszlo to wasz konkurent, ale bez przesady ;)
@Perlo: w jaki sposób Weszło to mój (sam prowadzę futbolove) konkurent? Jestem YouTuberem :)

Dwie inne sprawy? Pozwól, że zacytuję tylko ostatnie zdanie, które oddaje cały sens:

"Najpierw sami nawołują do trollowania stacji sportowej, a kilka miesięcy później jadą po kibicach, którzy przyjęli ich postawę."

"o szydere w malo znaczacym glosowaniu" - wiesz ile kosztuje uruchomienie i przeprowadzanie takiego głosowania w telewizji? Ja wiem, znam osobiście osoby, które się tym zajmowały
@Perlo: dlatego tłumaczę Ci, że mimo wszystko #!$%@?ło to organizatorów i kilku osobom tydzień w tydzień utrudniało pracę.

I nie, nie uważam żeby to było co innego. Myślisz, że ludzie, których Weszło podsycało do trollowania C+ widzą tę różnicę? Ot, jest głosowanie, zróbmy sobie jaja. Nie tak było z "Koko koko euro spoko"?
Napisaliśmy, żeby zrobić sobie jaja przy okazji jednego z 240 meczów rozegranych w tamtym sezonie, w zabawie, która kompletnie nic nie znaczy i której konsekwencje są tylko takie, iż komentator wyczyta „dziwnego” piłkarza meczu. Tylko głupek może to porównywać z ankietą, na którą patrzą kibice z całej Europy. Niestety, w rozwalaniu plebiscytów jesteśmy światowymi liderami.
@Krzysztof_Stanowski: ale po 15-tym meczu nie napisaliście "ogarnijcie się, wieśniaki".

Z resztą napisałem, że mam w dupie, czy ktoś klika, czy nie i dla mnie to małe i polaczkowe. Tak samo, jak nawoływanie do strollowania transmisji live, konkursu na hymn Euro, czy wyborów na prezydenta Białegostoku. Po prostu wychowujecie czytelników i młodych kibiców. Ja na ich miejscu byłbym skołowany, gdyby ktoś mnie #!$%@?ł za coś takiego po akcji z Daliborem. Tyle.