Wpis z mikrobloga

@jantarka:

Używając ponownie twojej logiki - zawsze mnie rozbawia język używany względem patriotów i narodowców, nazywanie ich "faszystami", czy "naziolami", pewnie z obawy że się wyda że wielce tolerancyjni lewacy to kryptofaszyści.

lewacka logika
  • Odpowiedz
@Laserade: brawo, umiesz googlować. Wiem, że tęcza to także symbol ruchu LGTB. Ja się pytam: i co z tego? Co jest w tym szkodliwego? Co złego? Kogo to krzywdzi? Kto przez to cierpi? I przede wszystkim: po co się tym zajmować kiedy Polskę trapi 10000 innych poważniejszych problemów?

W niszczeniu tej instalacji chodzi tylko i wyłącznie o rozładowanie swojej sprężonej testosteronem energii. Jak w każdym akcie chuligaństwa. Brzydzi mnie to,
  • Odpowiedz
@Laserade: nie mam tolerancji dla tych, co popierają bezsensowne niszczenie stolicy własnego kraju.

Dlaczego ci "narodowościowcy" nie rozumieją, że to jest najmniejszy problem tego kraju? Doskonale wiadomo, że tu nie chodzi o obronę kraju (?) przed gejami tylko o prymitywne zaspokojenie pierwotnych instynktów.
  • Odpowiedz
@Laserade: chuligaństwo i stosowanie siły to zdecydowanie nie jest przejaw myślenia. To jest przejaw prymitywizmu.

Gdyby u nas były takie pieniądze jak tam (zdobyte w gospodarkach prawicowo-wolnorynkowych lub na surowcach), to bardzo mało osób by wyjeżdzało.


Prosty ten twój świat. Prawe i lewe... Co więcej sporo lekcji historii przespałeś.
  • Odpowiedz
@Laserade: dlaczego mi tu stale wyskakujesz z jakimś lewactwem? Nie mam nic wspólnego z żadną antifą. Umiesz to sobie wyobrazić, że nie jestem ani z prawa ani z lewa? Czy to już ponad twoje umiejętności percepcji? Chuligaństwo neguję zawsze i nieważne, kto to zrobił (lewak czy prawak).

Moment, moment - popierasz podpalanie tęczy, ale twierdzisz, że ten kto to zrobił to jacyś kibole i niezidentyfikowani NOP'owcy? Czyli zadymierze be-be, ale
  • Odpowiedz